Pożyczka pozabankowa przez internet do 1000 zł

2022-10-30 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka pozabankowa przez internet do 1000 zł w firmie pożyczkowej internetowej. Przegląd firm pożyczkowych krótkoterminowych z wyszukiwarką online. Wybierz tanią pożyczkę w internecie.

pożyczka pozabankowa przez internet do 1000 zł

Pożyczkę pozabankową do 1000 zł można wziąć w firmie pożyczkowej stacjonarnej, ale i przez internet. Przy tego rodzaju pożyczkach, niektóre z firm nie wymagają pozytywnej historii w BIK, co oczywiście nie oznacza, że każdy wniosek jest rozpatrywany pozytywnie. Konieczna jest również odpowiednio wysoka zdolność kredytowa.

Najważniejsze kryterium wyboru pożyczki jest cena takiej pożyczki. Nie jest to tania pożyczka, dużo droższa od pożyczki bankowej. Ale… Można znaleźć przy pomocy wyszukiwarki chwilówek online, pożyczki darmowe. Są to pożyczki nawet i na 1000 zł. Oznacza to, że pożyczając np 600 zł, oddajemy tyle samo. Pożyczki na 0 zł są oferowane jedynie nowym klientom.

Jeżeli szukasz pożyczki pozabankowej na raty, to skorzystaj z wyszukiwarki pożyczek ratalnych.

Skąd wziąć szybko 1000 zł?

Pożyczki w wysokości 1000 zł oferują między innymi:

  • Wonga,
  • Vivus,
  • Miloan,
  • Via SMS,
  • Szybka gotówka,
  • Pożyczka Plus,
  • Smart Pożyczka.

Gdzie pożyczka 1000 zł?

Oczywiście tam, gdzie będzie najtaniej i dlatego należy porównać przedstawione oferty – co najmniej dwie.

Nawet wówczas, kiedy jest to darmowa pożyczka do 1000 zł w promocji dla nowych klientów, bo taka informacja znalazła się na stronie firmy pożyczkowej, to i tak dokładnie zapoznaj się z regulaminem takiej darmowej pożyczki.

Najczęściej cała procedura polega na tym, że na stronie konkretnej firmy pożyczkowej należy wybrać kwotę, np. 1000 zł i kliknąć „Weź pożyczkę”.

Do wypełnienia wniosku o krótkoterminową pożyczkę zazwyczaj będą potrzebne tylko dane z dowodu osobistego (lub innego dowodu potwierdzającego tożsamość, np. paszport), nr telefonu komórkowego oraz rachunek bankowy. Ostatnim elementem jest wykonanie przelewu identyfikacyjny najczęściej na kwotę 1 gr lub 1 zł (jest to potwierdzenie tożsamości).

Przykład pożyczki 1000 zł krótkoterminowej:

RRSO 0%. Oprocentowanie nominalne: 0%. Prowizja: 0 zł. Spłata po 65 dniach. Spłata jednorazowa (1 rata): 1000 zł.

RRSO 388%. Oprocentowanie nominalne: 20,50%. Prowizja: 289,90 zł. Spłata po 65 dniach. Całkowity koszt pożyczki: 326,30 zł. Spłata jednorazowa – 1 rata (całkowity koszt pożyczki): 1326,30 zł.

1 komentarz do “Pożyczka pozabankowa przez internet do 1000 zł”

  1. Jak do 1000 zł to lepiej szukać darmowych ale dużo jedna kwota do oddania. Można wziąc na raty, ale lepiej na krótko. mks 3-4 raty, aby nie płacić za dużo kosztów.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok