Pożyczka pozabankowa 5000 zł na raty

Publikacja: 2020-09-30. Redakcja: Marek Kamiński. 2024-03-18 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka pozabankowa 5000 zł na raty dostępne są w wielu firmach pożyczkowych internetowych. Warto zaoszczędzić czas na szukanie takich podmiotów i skorzystać z porównywarki pożyczek ratalnych, która jest dostępna poniżej.
pożyczka pozabankowa 5000 zł na raty
Pożyczka pozabankowa 5000 zł na raty. Źródło: kredytyporownywarka.pl


Jak korzystać z wyszukiwarki? Jest to bardzo proste narzędzie finansowe, które gromadzi propozycje pożyczkowe firm pożyczkowych. Należy tylko wpisać wysokość pożyczki, podać okres na jaki chcemy pożyczyć pieniądze i mamy już wyszczególnione firmy, które oferują taką pożyczkę.

Przed skorzystaniem z usług firmy pożyczkowej, należy porównać oferty, aby wybrać jak najtańszą pożyczkę. Koszty związane z takimi pożyczkami ratalnymi są bardzo różne. Pożyczki pozabankowe na raty są zdecydowanie droższe, niż takie same pożyczki bankowe. Im więcej firm i produktów porównamy, tym większe szanse na to, że znajdziemy korzystniejszą pożyczkę.

Pożyczka pozabankowa 5000 zł na raty przez internet

Pożyczki ratalne w firmach pożyczkowych odkąd tylko pojawiły się w internecie zyskały na popularności. Było to spowodowane kilkoma czynnikami, między innymi wejściem w życie tzw. ustawy antylichwiarskiej, czy wprowadzeniem programu 500+, co spowodowało spadek popytu na pożyczki krótkoterminowe.

Należy jeszcze raz podkreślić, że jest to droga pożyczka, i praktycznie nie ma żadnej firmy pożyczkowej, która oferowałaby takie pożyczki w promocji (czytaj: pożyczka pozabankowa na raty za darmo dla nowych klientów).

Cała procedura aplikacyjna odbywa się już na wybranej stronie firmy pożyczkowej: rejestracja oraz wysłanie wniosku o pożyczkę.

Na portalu można oczywiście sprawdzić również pożyczki krótkoterminowe: wyszukiwarka chwilówek przez internet, działająca na podobnych zasadach.

Popularne pożyczki pozabankowe przez internet

Tak naprawdę, to nikt nie patrzy na to jaka pożyczka jest popularna, ale jaka pożyczka pozabankowa jest tania. Podstawowa zasada jest taka, aby wyszukiwać jak najtańszą pożyczkę, po prostu aby zapłacić jak najmniejsze koszty za jej udzielenie. Na koszt całkowity takiej pożyczki wpływa nie tylko oprocentowanie (odsetki), które jest najczęściej ustalane na maksymalnym poziomie, ale i prowizja, opłaty dodatkowe czy ubezpieczenie.

Prędzej zwracamy uwagę na popularne firmy pożyczkowe, ponieważ jest większa szansa na to, że w takiej firmie pożyczkowej, pożyczka pozabankowa na raty będzie tańsza niż w innych firmach pożyczkowych.

Najbardziej popularne są pożyczki pozabankowe na raty do 36 miesięcy. I jak się okazuje, mało osób szuka pożyczek na duże kwoty.

Poniżej TOP 2022 POŻYCZKI POZABANKOWE NA RATY – wg ostatnich zapytań.

  • 1. pożyczka pozabankowa na raty 5000 zł 36 miesięcy.
  • 2. pozabankowa 4000 zł 24 miesięcy.
  • 3. pożyczki pozabankowe 3000 36 miesięcy.
  • 4. firmy pożyczkowe na raty 5000 zł 24 miesiące.
  • 5. pożyczka pozabankowa w internecie 5000 zł 48 miesięcy,
  • 6. pożyczka pozabankowa raty 2000 zł 24 miesiące.
  • 7. pożyczki na raty pozabankowe 3500 zł 3 lata,
  • 8. ratalne pożyczki pozabankowe online 5000 zł 12 miesięcy,
  • 9. na raty pożyczka pozabankowa na raty 1500 zł 1 rok.
  • 10. pożyczki pozabankowe porównywarka 5000 zł 2 lata.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok