Pożyczka pozabankowa 2500 zł 2 lata

2023-11-22 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka pozabankowa 2500 zł 2 lata – przegląd firm pożyczkowych internetowych na raty. Pożyczki pozabankowe, zarówno te internetowe i stacjonarne, wiążą się z dużymi lub bardzo wysokimi kosztami. Bez dwóch zdań jest to koszt znacznie wyższy niż w przypadku pożyczki bankowej, dlatego istotne jest porównanie firm pożyczkowych.

pożyczka pozabankowa 2500 zł 2 lata

Kredyt lub pożyczkę w banku najczęściej otrzymamy na 3 lub więcej miesięcy, nawet wówczas, gdy pożyczamy 500 zł. W przypadku firm pożyczkowych i tzw. chwilówek, maksymalny okres pożyczki wynosi najczęściej 30-45 dni, maksymalnie 2 miesiące. Można również skorzystać z pożyczek długoterminowych ratalnych Zadłużenie zostaje rozłożone na kilka lub kilkanaście miesięcy, nawet na 3-4 lata. Oczywiście zarówno kwota pożyczki, jak i koszty są znacznie większe. Niektóre z firm pożyczkowych oferują w takim przypadku nawet i do 10000 zł pożyczki online.

Tania pożyczka pozabankowa 2500 zł

Zanim jednak zdecydujemy się na taką pożyczkę pozabankową, należy koniecznie przeczytać bardzo dokładnie umowę, ze szczególnym naciskiem na wszystkie opłaty – najlepiej sprawdzić RRSO pożyczki oraz całkowitą kwotę, którą przyjdzie nam zwrócić.

Przykładowo bierzemy 2500 zł pożyczki na 24 miesiące – musimy łącznie oddać więcej nawet i 2000 zł. I nie zapominajmy o tym, aby porównać oferty firm pożyczkowych, tak aby wybrać najlepsze rozwiązanie. Najlepsze, czyli zapewne najtańsze.

Pożyczka pozabankowa to w niektórych przypadkach, jedynie rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują szybko niewielkiej kwoty i nie mają żadnych szans, aby skorzystać z finansowania w banku. Jeżeli jednak gdy mamy odpowiednią zdolność kredytową, to zdecydowanie lepiej ubiega się o kredyt bankowy, debet w rachunku lub kartę kredytową. Jest to po prostu opcja zdecydowanie tańsza.

Pozostałe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok