Pożyczka lub kredyt gotówkowy na dowolny cel

Pożyczka lub kredyt gotówkowy na dowolny cel w banku. Sprawdź – Porównaj – Wybierz. Nie musisz chodzić do banku, aby zapoznać się z ofertami banków. Poniżej znajdują się kredyty i pożyczki gotówkowe dostępne w bankach. Pożyczkę niebankową znajdziesz w dziale z pożyczkami pozabankowymi.

Przy kredycie gotówkowym, w przypadku kiedy pożyczamy większą kwotę, bank wymaga poręczenia lub wystawienia weksla. Przy mniejszych kredytach i pożyczkach banki z reguły nie wymagają szczególnych zabezpieczeń. Spłata kredytu gotówkowego rozłożona jest na kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt rat, w zależności od tego ile na jaki okres czasu pożyczamy.

Gotówkowa od ręki? Kredyt gotówkowy w 15 minut? Nie przy kredycie bankowym. Bank musi zbadać nasz zdolność i wiarygodność kredytową. Takie slogany pojawiają się najczęściej w odniesieniu do pożyczek pozabankowych, które nie są kredytami.

Pożyczka lub kredyt gotówkowy na dowolny cel

Kredyty gotówkowe: najnowszy przegląd kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach. Z każdym bankiem możesz się skontaktować online poprzez formularz kontaktowy na stronie – doradca z banku przedzwoni. W sytuacji, kiedy zdecydujesz się na pożyczkę gotówkową online, to procedura kredytowa odbywa się telefonicznie i przez internet.

Różnica między kredytem a pożyczką w banku. Kredyt przyznawany jest na określony cel, np. kupno samochodu, mieszkania, zakup na raty, który zostaje zapisany w umowie. Pożyczka natomiast może zostać przeznaczona na dowolny cel, np. pożyczka na remont mieszkania i cel nie jest zapisany w umowie.

Zapoznaj się również z artykułem: Porównanie czy Ranking Kredytów Gotówkowych? Co jest lepsze: każdy dostępny ranking kredytów czy analiza kredytowa?

Przeważnie jednak nie stoimy przed dylematem: pożyczka lub kredyt gotówkowy na dowolny cel, ponieważ i tak większość ofert banków, to pożyczki.

Czy przepisy określają maksymalny koszt kredytu? Nie, ale są pewne ograniczenia. Maksymalne oprocentowanie nie może przekraczać 4-krotności stopy lombardowej NBP. Na koszt kredytu jednak nie składa się wyłącznie oprocentowanie nominalne, ale także kilka innych elementów, jak prowizja czy np. opłata za rozpatrzenie wniosku.

A co zrobić, jeżeli obecnie spłacamy kilka pożyczek gotówkowych w bankach i chcielibyśmy je wszystkie połączyć w jeden kredyt, i jeszcze dodatkowo, obniżyć ratę? O tym przeczytasz między innymi w rozdziale: Kredyt konsolidacyjny maksymalna kwota.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok