Pożyczka konsolidacyjna 30 tys zł

Pożyczka konsolidacyjna 30 tys zł lub kredyt na skonsolidowanie zadłużenia do 30 tys zł. Nie wiesz w jakim banku dokonać konsolidacji kredytów i pożyczek bankowych, sprawdź poniższe propozycje banków.

pożyczka konsolidacyjna 30 tys zł

Co z pożyczką konsolidacyjną na 30 tys zł? Konsolidacja, to niejednokrotnie jedyny sensowny sposób, aby spłacić inne kredyty bankowe, w tym samym lub różnych bankach. Nie mam sensu brać kredytu gotówkowego na 30 tys. zł, aby spłacić zadłużenie. Przeważnie jest wyżej oprocentowany (zapytaj w banku, jakie będzie tańsze rozwiązanie). Najczęściej lepiej jest skonsolidować zadłużenie pożyczką konsolidacyjną.

Pożyczka konsolidacyjna to mniejsza rata kredytowa i płatność raty w jednym banku. To jednocześnie z reguły mniejsze oprocentowanie nominalne roczne. Ale zapłacisz większe odsetki: ponieważ dłuższy okres kredytowania, to większe odsetki. Jednocześnie niższa rata kredytowa, to mniejsze obciążenie dla domowego budżetu.

Pożyczka konsolidacyjna 30 tys zł porównanie banków

Poniżej znajdują się propozycje kilku banków mających w swojej ofercie kredyty konsolidacyjne. Aby porównać takie oferty konsolidacji, należy znać rrso kredytów konsolidacyjnych. Dopiero wówczas możemy stwierdzić, który z banków ma tańszą ofertę kredytu konsolidacyjnego.

RRSO (roczna stopa oprocentowania) przedstawia całkowite koszty w ujęciu procentowym rocznym. Również dobrze porównać można koszty całkowite dla kilku ofert. Im mniejsze są obie wartości, to oczywiście taka pożyczka będzie tańsza (należy pamiętać jednak, aby porównywać pożyczki takie same co do wartości: wysokość, czas spłaty i system rat).

Ostatnie zapytania z 14 dni: najlepszy kredyt gotówkowy 30000 zł, kredyty konsolidacyjne porównanie 10 000 zł, kredyt konsolidacyjny na 40 tys zł.

Jak może prezentować się rozkład kosztów dla pożyczki konsolidacyjnej? To już zależy od wielu czynników, chociażby od wysokości pożyczki, czasu kredytowania czy jej zabezpieczenia.

Przykład reprezentatywny dla pożyczki konsolidacyjnej na 95 tys. zł (218 rat) na dzień 5 grudnia
RRSO pożyczki wynosi 10,45%.
Całkowita kwota pożyczka konsolidacyjna 95 tys. zł.
Czas spłaty pożyczki 10 lat (120 miesięcy).
Oprocentowanie zmienne 7,62%.
Całkowity koszt pożyczki wynosi 94 872,30 zł, w tym:

  • odsetki 80 883,30 zł,
  • prowizja 4 750 zł,
  • ubezpieczenie 4 807 zł,
  • usługi dodatkowe 3 333 zł.

Całkowita kwota do zapłaty 189 872,30 zł.
Rata miesięczna 806 zł, ostatnia wyrównująca 981,30 zł.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok