Pożyczka gotówkowa za darmo. W firmie pożyczkowej

Pożyczka gotówkowa za darmo w firmie pożyczkowej? Jest taka możliwość, aby nie zapłacić ani grosza za skorzystanie z oferty pożyczkowej. Generalnie jednak, pożyczki pozabankowe charakteryzują się wysokimi kosztami – dużo większymi niż ma to miejsce w przypadku pożyczek bankowych.

pożyczka gotówkowa za darmo w firmie pożyczkowej

Chociaż pierwsza darmowa pożyczka niebankowa nie pojawia się już tak często w ofertach, jak jeszcze kilka miesięcy temu, to jednak w kilku firmach taka opcja jest wciąż dostępna.

Jaki cel przyświeca firmom pożyczkowym, które oferują darmowe pożyczki nowym klientom? Takie działania mają wyłącznie charakter promocyjny i marketingowy w celu pozyskania nowych klientów.

Klient, który w pilnej potrzebie dostanie szybko darmową pożyczkę na konto, tym chętniej skorzysta z kolejnej pożyczki za jakiś czas.

Jest to z pewnością szybkie źródło na uzyskanie dodatkowej gotówki, a korzystając z usług firmy pożyczkowej online, nie ma konieczności wychodzenia z domu.

Pierwsza darmowa pożyczka dla nowego klienta

Oznacza to, że kwota do spłaty będzie taka sama, jak pożyczony kapitał (RRSO w takim przypadku wynosi 0%). Czasami kosztem, który początkowo należy ponieść, to opłata weryfikacyjna w wysokości najczęściej 1 grosza, ale jest on zwracany na konto klienta.

Środki z darmowej pożyczki mogą być rozdysponowane w dowolny sposób, np. na pilne opłaty czy wydatki stricte konsumenckie.

Taką pożyczkę można otrzymać dosłownie w ciągu kilkunastu minut. Pamiętaj jednak, aby nie pożyczać kiedy nie jest to potrzebne (bo promocja i TERAZ za darmo!), a kiedy już pożyczasz, to wyłącznie tyle, ile faktycznie potrzebujesz, a nie na zapas.

Zanim cokolwiek podpiszesz, sprawdź dokładnie warunkami umowy i regulamin. Nie trzeba dodawać, że należy korzystać z usług tylko firm wiarygodnych i sprawdzonych.

Jeżeli przeoczysz czas spłaty pożyczki, to taka pożyczka nie będzie już darmowa – w najlepszym przypadku zapłacisz tylko koszty odsetek karnych. W najgorszym przypadku taka pożyczka może przekształcić się w „duży kłopot” dla domowego budżetu.

Darmowa pożyczka niebankowa: ile i na ile można pożyczyć?

W zdecydowanie większości przypadków promocyjna pożyczka wiąże się z krótkim terminem spłaty – do 30 dni. Niekiedy może być rozłożona na 2 miesiące.

Wysokość kwoty nie przekracza 1000-1500 zł, ale jest to górna granica, w praktyce nieosiągalna dla większości pożyczkobiorców i również jest traktowana przez firmy pożyczkowe jako promocja, pozwalająca się wyróżnić z tłumu podobnych firm.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok