Pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów

2022-12-22 – ostatnia aktualizacja

Jedną z ciekawszych propozycji pożyczkowych, które pojawiły się w lipcu 2022 roku, to pożyczka gotówkowa w Banku Pekao dla nowych klientów, bez prowizji.

pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów

Można pożyczyć… bardzo dużo i jest to jedna z największych pożyczek, możliwych do uzyskania przez konsumenta. Oczywiście należy jednocześnie zaznaczyć, że dostępna kwota, jest uzależniona zawsze od oceny zdolności kredytowej.

  • Kwota pożyczki do 250 000 zł,
  • Spłata pożyczki nawet w 120 ratach – okres kredytowania maksymalnie 10 lat,
  • Pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy w oddziale,
  • Na dowolny cel.

1. Oferta specjalna pożyczki gotówkowej obowiązuje do końca grudnia 2022 r. (31.12.2022 r.) i dotyczy Pożyczki Ekspresowej.

2. Z preferencyjnych warunków cenowych dla pożyczki gotówkowej mogą skorzystać nowi klienci, którzy nie posiadają jakichkolwiek czynnych produktów/umów z Bankiem Pekao na dzień złożenia wniosku o pożyczkę gotówkową oraz którzy w okresie obowiązywania oferty specjalnej złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej.

3. Pożyczka gotówkowa nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. (Zapytaj się czy możesz spłacić inne zobowiązania kredytowe spłacane w innych bankach. Być może lepszym wyjściem będzie pożyczka konsolidacyjna w Pekao bez prowizji z opcją dodatkowej gotówki).

Przykładowy koszt pożyczki gotówkowej

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 13,78% przy założeniach:

  • całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 6354 zł,
  • czas spłaty 35 miesięcy,
  • oprocentowanie zmienne roczne 12,99%.

Całkowity koszt pożyczki wynosi 1313,42 zł (w tym koszt odsetek 1313,42 zł, prowizja 0 zł). Całkowita kwota do zapłaty 7667,42 zł.

34 rat miesięcznych – każda po 219,07 zł, a ostatnia rata wyrównująca – 219,04 zł. Przykład reprezentatywny na 23 czerwca 2022 r.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej. Regulamin promocji, oferty specjalnej pożyczki gotówkowej znajdziesz na stronie Banku lub w oddziale Banku Pekao S.A. Powyższy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Sprawdź również:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok