Pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów

2024-01-28 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów, to jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji pożyczkowych, które pojawiły się w ostatnim czasie. Pożyczka gotówkowa w Banku Pekao dla nowych klientów, bez prowizji, pożyczka z atrakcyjnym oprocentowaniem nominalnym na dowolny cel.

pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów

Można pożyczyć… bardzo dużo i jest to jedna z największych pożyczek, możliwych do uzyskania przez konsumenta. Oczywiście należy jednocześnie zaznaczyć, że dostępna kwota, jest uzależniona zawsze od oceny zdolności kredytowej.

  • Kwota pożyczki gotówkowej do 250 000 zł.
  • Spłata pożyczki nawet w 120 ratach – okres kredytowania maksymalnie 10 lat, czyli 12 miesięcy.
  • Pieniądze nawet w 1 dzień od podpisania umowy w oddziale.
  • Na dowolny cel.

1. Pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów obowiązuje do końca stycznia 2024 r. (31.01.2024 r.) i dotyczy Pożyczki Ekspresowej.

2. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nie posiadają czynnych produktów z Bankiem Pekao na dzień złożenia wniosku) lub klienci posiadający wyłącznie kredyt ratalny w Pekao. W okresie obowiązywania oferty specjalnej należy złożyć formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej.

3. Pożyczka gotówkowa w promocji dla nowych klientów nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A.

Produktem, który jest również w ofercie Banku PKO S.A, dedykowany spłacie innych zobowiązań kredytowych i pożyczkowych bankowych, to pożyczka konsolidacyjna.

Przykładowy koszt pożyczki gotówkowej

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 11.55% przy założeniach:

  • całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 13297 zł,
  • czas spłaty 38 miesięcy,
  • oprocentowanie zmienne roczne 10.98%.

Całkowity koszt pożyczki wynosi 2505,51 zł (odsetki 2505,51 zł, prowizja 0 zł). Całkowita kwota do zapłaty 15802,51 zł.

37 rat miesięcznych – każda po 415,86 zł, a ostatnia rata wyrównująca – 415,69 zł. Przykład reprezentatywny na 14 grudnia 2023 r.

Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej. Regulamin promocji, oferty specjalnej pożyczki gotówkowej znajdziesz na stronie Banku lub w oddziale Banku Pekao S.A. Powyższy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Sprawdź również:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok