Pożyczka gotówkowa w Alior Bank – całkowicie przez internet

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka gotówkowa w Alior Bank – jedna z najnowszych propozycji banku! Jedyna w swoim rodzaju! O pożyczkę gotówkową w Alior Bank możesz wnioskować przez internet – zostań w domu i wypełnij formularz kredytowy. Jest to tzw. pożyczka gotówkowa na selfie. Proces jest naprawdę prosty i szybki!

pożyczka gotówkowa w Alior Bank przez internet

1. Bez wychodzenia z domu – ONLINE – prosty proces ubiegania się o pożyczkę,
2. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 150 tys. zł, a okres kredytowania do 10 lat (120 miesięcy).

Jak wziąć pożyczkę na selfie w Alior Bank? Należy wypełnić wniosek online, a pracownik Banku przedzwoni do Ciebie. Jeżeli zajdzie taka konieczność, to Bank zidentyfikuje Twoją tożsamość korzystając z aparatu w Twoim telefonie. Zostaniesz poproszony o zrobienie zdjęć dowodu osobistego oraz nagranie kamerą tego, jak wykonujesz parę poleceń. Po pozytywnej decyzji umowa zostanie zawarta zdalnie, środki z pożyczki zostaną przelane na wskazany przez Ciebie rachunek.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO 17,81%) wyliczona na 10 kwietnia 2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dostępna jest w placówkach i na www.aliorbank.pl.

RRSO pozwala szybko i w prosty sposób porównać oferty pożyczek gotówkowych. Nie musimy znać sposobu w jaki jest one wyliczane. Wystarczy wiedzieć, że: im niższe RRSO, tym tańsza pożyczka lub kredyt. Do RRSO wliczane jest oprocentowanie nominalne, prowizja oraz inne opłaty – RRSO uwzględnia je wszystkie i podawane jest jako procent całkowitej kwoty kredytu gotówkowego w ujęciu rocznym.

Pamiętajmy również, że koszty całkowite są podawane również w ujęciu złotówkowym, czyli wszystkie koszty są wyszczególnione i podliczone łącznie.

Pożyczka gotówkowa w internecie

Ze względu na panujące ograniczenia i obawy w odwiedzaniu punktów sprzedaży, banki wyszły na przeciw klientom, oferując kredyty i pożyczki gotówkowe przez internet. Nie jest to możliwe w każdym przypadku, ale pomimo trudności, można dokonać odpowiedniego wyboru.

Pamiętaj! Jeżeli spłacasz kilka pożyczek gotówkowych, to możesz je połączyć w jedno zobowiązanie – kredyt konsolidacyjny. Takie działanie i wydłużenie czasu spłaty pozwala na obniżenie raty.

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty internetowej, to należy wypełnić wniosek kontaktowy i poczekać na telefon od doradcy bankowego. Sprawdzi on wstępną zdolność kredytową i jeżeli wszystko będzie jak należy, to przedstawi Tobie szczegóły oferty. Jeżeli zdecydujesz się na wybór oferty na przedstawionych warunkach, to z pewnością pomoże przejść przez całą procedurę pożyczkową. Przed rozmową przygotuj dowód osobisty, aby potwierdzić swoje dane osobowe.

Ostateczna decyzja kredytowa jest podejmowana przez analityka kredytowego banku i jeżeli wypadnie ona pozytywnie, to bank może udzielić Tobie pożyczkę i przelać środki na wskazany rachunek.

1 komentarz do “Pożyczka gotówkowa w Alior Bank – całkowicie przez internet”

  1. Alior Bank jest to chyba jeden z niewielu banków, który ma w ofercie szeroką gamę produktów przez internet. Bo to nie tylko pożyczka gotówkowa (chyba z co najmniej 2 takie pożyczki), ale i kredyt konsolidacyjny.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok