Pożyczka gotówkowa pozabankowa w TAKTO

2024-03-18 – ostatnia aktualizacja

POŻYCZKA GOTÓWKOWA POZABANKOWA w TAKTO Finanse do 10000 zł. Szukasz zarówno bezpiecznej, jak i szybkiej pożyczki gotówkowej pozabankowej przez internet? Możesz się zgłosić do TAKTO Finanse.
pożyczka gotówkowa na dowolny cel Takto
Pożyczka gotówkowa pozabankowa w TAKTO. Źródło: Takto


Korzystając z usług tej firmy pożyczkowej, nie będziesz tracić czasu na kompletowanie potrzebnej dokumentacji. Zanim przystąpisz do wypełniania wniosku o pożyczkę gotówkową, przygotuj dowód osobisty. Pożyczka w TAKTO Finanse, to pożyczka gotówkowa na dowód bez zaświadczeń.

PLUSY pożyczki gotówkowej pozabankowej bez zaświadczeń w TAKTO Finanse:

 • Kwota od 1000 zł do 10 000 zł,
 • Długi okres spłaty – 40 miesięcy,
 • Pieniądze na koncie w 15 minut od decyzji,
 • Bezpiecznie i wygodnie, pożyczka bez wychodzenia z domu.
1. Klient musi posiadać dochód w wysokości min. 500 zł oraz pozytywną historię kredytową (dane nie widnieją w bazach BIK, BIG i ERIF).
2. Pożyczka również dla osób prowadzących działalność gospodarczą, minimalny wiek 22 lata, również dla osób z gorszym scoringiem.

Całkowita kwota pożyczki: 3500 zł; Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy. Miesięczna rata: 227 zł. Całkowity koszt pożyczki: 5577 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 9077 zł (opłata prowizyjna: 2625 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 875 zł, odsetki: 2077 zł). Stopa oprocentowania: 16,00% w skali roku. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 96.83%.

Całkowita kwota pożyczki: 5000 zł. Czas obowiązywania umowy: 40 miesięcy. Miesięczna rata: 324,19 zł. Całkowity koszt pożyczki: 7983,45 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 12983,45 zł (w tym: opłata prowizyjna: 3750 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 1250 zł, odsetki: 2983,45 zł). Stopa oprocentowania: 16,00% w skali roku. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 94,08% (wg stanu na 7 kwietnia 2022 r.)

Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Pożyczka online do 10 tys. zł

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy pożyczkowej internetowej, w której może pożyczyć do 10000 zł, to dobrze trafiłeś. Masz nie tylko możliwość wnioskowania o pożyczkę przez internet, ale i stały kontakt z konsultantami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Podstawą zaufania jest transparentność umowy, a pożyczając w TAKTO Finanse, nie musisz się obawiać żadnych ukrytych kosztów pożyczkowych. Otrzymasz najwyższy możliwy poziom obsługi, a jednocześnie mając poczucie, że korzystasz z instytucji finansowej, które możesz zaufać.

Nazwa firmy: TAKTO Finanse Sp. z o.o.,
ul.: Szczytnicka 11,
50-382 Wrocław,
Telefon: 801 006 206 oraz (22) 456 3000,
E-mail: info@taktofinanse.pl
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku: 8:00 – 17:00.

Co charakteryzuje tzw. firmy pożyczkowe online? Krótki proces ubiegania się o finansowanie, tak, aby środki z pożyczki, możliwie jak najszybciej zostały przekazana Tobie na konto. Nawet wówczas, jeżeli jest to pożyczka online do 10 tys. zł.

Podobnie jest w TAKTO Finanse: procedura ubiegania się o pożyczki online jest możliwie najkrótsza. Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnej sytuacji osoby wnioskującej o taką pożyczkę. Najczęściej jednak cały proces jest szybki, a przede wszystkim w przypadku klientów, otrzymujących dochody:

 • z tytułu umowy o pracę,
 • z emerytury,
 • z renty.

Czy wiesz, że decyzja pożyczkowa zapaść może nawet w ciągu 1h od momentu złożenia formularza pożyczkowego? Informacja o pożyczce jest wysyłana SMS-em lub telefonicznie.

Najważniejsze, że pieniądze z pożyczki trafią na konto bankowe również szybko, niekiedy jest to możliwe w ciągu 15 minut od momentu, w którym została wydana pozytywna decyzja.

Pożyczka gotówkowa na dowód bez zaświadczeń. Przez internet

Aby uzyskać pożyczkę gotówkową w TAKTO nie jest konieczne kompletowanie wielu dokumentów. Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku o udzielenie pożyczki należy przygotować dowód osobisty.

Dodatkowe dokumenty? Nie są wymagane, ponieważ jest to pożyczka gotówkowa na dowód bez zaświadczeń. Taką pożyczkę możesz przeznaczyć na dowolny cel: pożyczka gotówkowa na remont mieszkania, pożyczka na święta, pożyczka na zakup samochodu lub inne niezaplanowane, ale pilne wydatki.

Szybka pożyczka – szybka weryfikacja danych

Oczywistym jest, że nikt nie pożyczy pieniędzy „na piękne oczy”… Przed wydaniem decyzji kredytowej, niezależnie czy będzie to 1000 zł czy 10000 zł, wniosek potencjalnego pożyczkobiorcy, musi zostać zweryfikowany. Taka weryfikacja nie zajmuje jednak wiele czasu.

Należy nadmienić, że podobnie jak to ma miejsce w wielu innych instytucjach pożyczkowych, również TAKTO Finanse, przesyła dana z formularza do Biur Informacji Gospodarczej:

 • BIG InfoMonitor S.A.,
 • KRD – Krajowy Rejestr Długów,
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A,

Dane trafiają także do rejestru PESEL i Biura Informacji Kredytowej (BIK) oraz są przetwarzane również przez Związek Banków Polskich (ZBP).

Pożyczka pozabankowa na raty do 40 miesięcy

W TAKTO Finanse pożyczkę można rozłożyć na 40 rat miesięcznych. Oczywiście, im dłuższy będzie taki okres spłaty, to będzie mniejsza rata, ale wzrośnie koszt zapłaconych odsetek. Zawsze należy o tym pamiętać.

Czy pożyczkę gotówkową pozabankową można spłacić wcześniej?
Masz zagwarantowane prawo do szybszej spłaty, jeżeli tak zadecydujesz i nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Możesz wówczas śmiało spłacić całą kwotę, która pozostaje do uregulowania.

Prawo do wcześniej częściowej lub całościowej pożyczki – z pewnymi wyjątkami – daje pożyczkobiorcy artykuł 50 Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r.
spłata pożyczki gotówkowej w całości w części
Artykuł 50 Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r. Źródło: Ustawa o kredycie konsumenckim

Pożyczka gotówkowa na raty przez internet 10000 zł

Czy każdy potencjalny klient instytucji pożyczkowej może pożyczyć 10000 zł? Co wpływa na maksymalną wysokość pożyczki gotówkowej?

Oczywiście jest to zdolność kredytowa, czyli zdolność do spłaty całkowitej kwoty (pożyczony kapitał + koszty pożyczkowe) zgodnie z zawartą umową pożyczkową – dotyczy to płatności rat w określonych wysokościach i w uzgodnionych terminach.

Na zdolność kredytową wpływają przede wszystkim uzyskiwane dochody oraz wydatki ponoszone w gospodarstwie domowym. Im lepsza (wyższa) jest zdolność kredytowa, a więcej im więcej pieniędzy netto zostaje nam do swobodnej dyspozycji, tym więcej można pożyczyć. Dlatego też mniejsza rata pożyczkowa (kredytowa), sprawia, że zdolność kredytowa jest większa – mniejsze są wydatki w domowym budżecie.

Koszt pożyczki gotówkowej na raty przez internet

Niezależnie od tego czy korzystamy z taniego kredytu bankowego czy pożyczki pozabankowej, zawsze należy oddać więcej, niż tylko pożyczony kapitał.

Co decyduje o tym, jaki będzie ostateczny koszt zobowiązania, a tym samym i ostateczna kwota do zapłacenia?

Na koszt szybkiej pożyczki pozabankowej przez internet, wpływa między innymi:

 • roczna stopa oprocentowania nominalnego,
 • opłata pobierana za udzielenie pożyczki,
 • opłata prowizyjna,
 • ewentualne ubezpieczenie spłaty pożyczki.

Poza tym, całkowity koszt udzielonej pożyczki zależy od jej wysokość oraz okres spłaty.

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile wyniesie Ciebie koszt pożyczki, a tym samym i wysokość miesięcznej raty, to możesz skorzystać z kalkulatora na stronie TAKTO Finanse. Jednak prezentowane wyniki są jedynie orientacyjne, ponieważ ostateczna kwoty do zapłaty jest ustalana już indywidualnie, po zbadaniu oceny kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy.


TAKTO Finanse: należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Działania są zgodne z Zasadami Dobrych Praktyk – potwierdza to Certyfikat Audytu Etycznego, odnawiany co roku przez ZPF.
TAKTO Finanse otrzymała certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan-Magazine.


1. Ustawa z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim:

Art. 50.
1. Kredytodawca może zastrzec w umowie prowizję za spłatę kredytu przed terminem, pod warunkiem że ta spłata przypada na okres, w którym stopa oprocentowania kredytu jest stała, a kwota spłacanego w okresie dwunastu kolejnych miesięcy kredytu jest wyższa niż trzykrotność przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw, ogłaszanego przez Prezesa GUS w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”,z grudnia roku poprzedzającego rok spłaty kredytu.

2. Prowizja za spłatę kredytu przed terminem nie może przekraczać 1% spłacanej części kredytu, jeżeli okres między datą spłaty kredytu a terminem spłaty kredytu przekracza jeden rok.

3. W przypadku gdy okres, o którym mowa w ust.2, nie przekracza jednego roku, prowizja za spłatę kredytu przed terminem nie może przekraczać 0,5% spłacanej części kwoty kredytu.

4. Prowizja, o której mowa w ust.1–3, nie może być wyższa niż wysokość odsetek, które konsument byłby zobowiązany zapłacić w okresie między spłatą kredytu przed terminem, a uzgodnionym terminem zakończenia umowy, a także nie może być wyższa niż bezpośrednie koszty kredytodawcy związane z tą spłatą.

Art. 51.
Prowizja za spłatę kredytu przed terminem nie przysługuje kredytodawcy w przypadku umów:

– kredytu w rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym (ROR),
– których spłata została dokonana zgodnie z umową ubezpieczenia zawartą w celu zabezpieczenia spłaty kredytu.

Art. 52.
Kredytodawca jest zobowiązany do rozliczenia z konsumentem kredytu w terminie 14 dni od dnia dokonania wcześniejszej spłaty kredytu w całości.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok