Pożyczka gotówkowa 80 tys. zł

Pożyczka gotówkowa 80 tys zł na dowolny cel. Z najnowszymi propozycjami banków zapoznamy się poniżej, gdzie można sprawdzić banki, w których taka pożyczka jest dostępna.

pożyczka gotówkowa 80 tys. zł

Z pewnością nie jest to najmniejsze zobowiązanie i raty takiej pożyczki, niezależnie od tego na jaki okres czasu taką pożyczkę weźmiemy, będą wysokie.

Każda propozycja kredytowa jest kierowana do wszystkich odbiorców, jednak każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Każda decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej klienta. Na naszą zdolność kredytową wpływają m.in.: wysokość i źródło otrzymywania dochodu, spłacane zobowiązania, sytuacja rodzinna, wiek, itp.

Pożyczka gotówkowa 80 tys. zł porównanie

Porównując pożyczki gotówkowe na 80 tys. zł zwracać powinniśmy na RRSO takich pożyczek. Pozwala to wówczas znaleźć tańsze rozwiązanie.

RRSO (Rzeczywista Roczna Stopy Oprocentowania) zostało wprowadzone w Polsce w 2001 roku ustawą o kredycie konsumenckim (Dz.U.2011, nr 126, poz.715). Zgodnie z jej zapisami RRSO to „całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta, wyrażany jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym” (art.5. pkt 12).

Ogólna zasada jest taka:

Im niższe RRSO, tym dana oferta pożyczki jest bardziej atrakcyjna pod względem wysokości całkowitego kosztu.

Pamiętajmy o tym, aby dobrze korzystać z tego wskaźnika. Należy porównywać pożyczki z takim samym okresem spłaty pożyczki, jak i w takiej samej wysokości.

Kolejne porównanie? pożyczka 30000 zł w banku.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok