Pożyczka gotówkowa 1500 zł

Pożyczka gotówkowa 1500 złPożyczka gotówkowa 1500 zł w banku czy w firmie pożyczkowej? Na stronie zapoznasz się z przeglądem najnowszych propozycji pożyczkowych w bankach i w firmach pożyczkowych.

Pożyczka gotówkowa na tak stosunkowo niewielką kwotę, jest poszukiwana na niewielkie i z reguły niespodziewane wydatki. Remont samochodu, remont mieszkania czy nawet wyjazd na wakacje. Jeżeli szukasz szybkiej gotówki w krótkim czasie, to warto jest sprawdzić banki i firmy pożyczkowe w internecie.

Aby wyszukać tanią pożyczkę gotówkową, konieczne jest porównanie kosztów całkowitych pożyczki i jej RRSO. Jeżeli jest to pożyczka gotówkowa na 1500 zł nie przekraczająca 12 miesięcy, to bardziej czytelne jest porównanie kosztów całkowitych. Przy okresie dłuższym niż 1 rok lepiej jest zwracać uwagę na RRSO pożyczki.

Jeżeli masz zdolność i wiarygodność kredytową, to staraj się o pożyczkę na 1500 zł w bankach. Mają one zdecydowanie korzystniejsze warunki spłaty niż firmy pożyczkowe.

Pożyczka gotówkowa 1500 zł w banku

Banki mają większe wymagania wobec potencjalnego kredytobiorcy niż firmy pożyczkowe. Konieczne jest posiadanie odpowiedniej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Taką pożyczkę można uzyskać udając się do wybranej placówki bankowej, jak i przez internet.

W przypadku pożyczki gotówkowej w banku przez internet, wniosek kredytowy o pożyczkę należy wysłać online. W zależności od banku, wniosek kredytowy podpiszemy w banku, otrzymamy go do podpisania podczas wizyty kuriera lub cała procedura odbywa się w 100% przez internet. Pieniądze możemy otrzymać nawet w tym samym dniu, co wysłany wniosek.

Przykładowe wyliczenia rat kredytowych. Pożyczka gotówkowa 1500 zł w banku

  • 12 miesięcy – 125 zł,
  • 24 miesiące – 64 zł,
  • 36 miesięcy – 46 zł,
  • 48 miesięcy – 35 zł.

PORÓWNYWARKA POŻYCZEK GOTÓWKOWYCH

Pożyczka gotówkowa 1500 zł krótkoterminowa do 60 dni

Pożyczka gotówkowa w firmie pożyczkowej na krótki okres czasu, to minimum formalności i szybka wypłata środków.

Jeżeli jest to pożyczka gotówkowa przez internet, tzw. chwilówka, udzielana przez firmy pożyczkowe pozabankowe, nie wymaga przeważnie przedstawiana zaświadczeń o dochodach. Wniosek o pożyczkę złożysz przez internet i sms-em lub na profilu na stronie internetowej firmy pożyczkowej znajdziesz decyzję o pożyczce.

Coraz mniej jest pożyczek pozabankowych internetowych bez weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to, że negatywna historia kredytowa oznacza odrzucenie wniosku o pożyczkę. Firmy pożyczkowe mniej restrykcyjnie podchodzą do takich wpisów. Ale oczywiście są zobowiązane do oceny zdolności kredytowej. W przypadku, kiedy jesteśmy odnotowani w Krajowym Rejestrze Długów, to nawet pożyczka pozabankowa w firmie pożyczkowej internetowej jest mało prawdopodobna.

Pożyczki pozabankowe są oczywiście droższe niż w banku, ale w przypadku pożyczek krótkoterminowych plusem jest to, że pożyczka gotówkowa 1500 zł:

  • może być udzielona z RRSO 0%, jeżeli firma pożyczkowa ma w ofercie pierwszą pożyczkę darmową dla nowych klientów,
  • znajdziemy firmy pożyczkowe, w których pożyczkę możemy spłacić w dwóch ratach.

Przykład: pożyczka gotówkowa 1500 zł. Czas spłaty: 1 miesiąc. Odsetki: 12,30 zł. Prowizja: 287,70 zł. RRSO: 819,1%. Całkowita kwota do zapłaty: 1800 zł.

Aby wybrać najtańszą pożyczkę pozabankową 1500 zł w firmie pożyczkowej przez internet, to oczywiście należy porównać oferty firm pożyczkowych.

WYSZUKIWARKA POŻYCZEK POZABANKOWYCH KRÓTKOTERMINOWYCH DO 60 DNI

Pożyczka gotówkowa 1500 zł na raty w firmie pożyczkowej

Firmy pożyczkowe przez internet oferują również pożyczki do 1500 zł rozłożone na raty. Okres spłaty zwykle nie przekracza 3 lat, chociaż zdarzają się i oferty ze spłatą do 4 lat.

Jest to dużo droższa pożyczka niż taka sama w pożyczka bankowa. Maksymalna kwota pożyczki jaką można uzyskać w firmie pożyczkowej przez internet to ok. 20 tys. zł.

Zaletą takich pożyczek jest ograniczona ilość formalności. Minimalne formalności sprawiają, że taki pożyczki online są dostępne błyskawicznie. Nie należy jednak podejmować decyzji pochopnie i konieczne jest sprawdzenie warunków umowy.

Przykładowe wyliczenia rat pożyczkowych. Pożyczka gotówkowa 1500 zł na raty w firmie pożyczkowej przez internet:

  • 12 miesięcy – 133 zł,
  • 24 miesiące – 71 zł,
  • 36 miesięcy – 50 zł,
  • 48 miesięcy – 39 zł.

Wymagania w stosunku do osób ubiegających się o pożyczkę są różne w firmach pożyczkowych. W zależności od wybranej firmy pożyczkowej, trzeba mieć ukończone 18 lub 21 lat. Czasem konieczne jest przesłanie zeskanowanego zaświadczenia o zarobkach, wpływów na rachunek bankowy lub innego dokumentu.