Pożyczka gotówkowa 12 tys zł

Pożyczka gotówkowa 12 tys złPożyczka gotówkowa 12 tys zł w banku na dowolny cel. Szybki przegląd propozycji bankowych dotyczących pożyczek gotówkowych. Zapoznaj się z najnowszymi propozycjami w bankach.

Każda pożyczka gotówkowa może zostać przeznaczona na dowolny cel, który nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Można zatem przeznaczyć ją na zakup samochodu, wakacje czy remont mieszkania.

Podstawowym kosztem pożyczki są odsetki. Dodatkowe koszty zależą od oferty banku. Przeważnie jest to: opłata przygotowawcza, prowizja za udzielenie kredyt, różnego rodzaju ubezpieczenia, itp.

Szacunkowe wyliczenia rat pożyczki gotówkowej w banku prezentują się poniżej. Rata pożyczki gotówkowej na 12 tys zł w banku:

  • 3 lata – 371 zł,
  • 4 lata – 287 zł,
  • 5 lat – 237 zł,
  • 6 lat – 204 zł.

Pożyczka gotówkowa 12 tys zł porównanie banków

Przy porównywaniu kosztów pożyczki, warto sprawdzić nie tylko całkowity koszt, ale również jej RRSO – rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Im mniejsze jest RRSO (wyrażone w procentach), tym taka pożyczka jest tańsza.

Na co zwracać uwagę, aby znaleźć tanią pożyczkę gotówkową, napisaliśmy powyżej: należy porównać RRSO i/lub całkowity koszt pożyczki. Im więcej uda się nam zgromadzić ofert bankowych, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy najlepszą ofertę.

Jednakże wysyłanie zbyt dużej liczby zapytań do banków wiąże się z niebezpieczeństwem, że obniżymy naszą wiarygodność kredytową. Każde zapytanie o kredyt w banku jest odnotowywane w BIK. Dlatego lepiej jest sprawdzić ogólne informacje dotyczące pożyczki, a następnie wybrać maksymalnie 2-3 banki, z którymi skontaktujemy się w sprawie oferty.

Warto również sprawdzić kredyty gotówkowe online. W niektórych bankach cała procedura aplikacji o kredyt odbywa się przez internet. Umowę o pożyczkę lub kredyt podpisujemy w oddziale banku lub zostaje ona dostarczona do podpisania przez kuriera.

Następne porównanie kredytów gotówkowych 20000 zł

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok