Pożyczka gotówkowa 12 tys złPożyczka gotówkowa 12 tys zł w banku na dowolny cel. Szybki przegląd propozycji bankowych dotyczących pożyczek gotówkowych. Zapoznaj się z najnowszymi propozycjami w bankach.

Każda pożyczka gotówkowa może zostać przeznaczona na dowolny cel, który nie jest związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Można zatem przeznaczyć ją na zakup samochodu, wakacje czy remont mieszkania.

Podstawowym kosztem pożyczki są odsetki. Dodatkowe koszty zależą od oferty banku. Przeważnie jest to: opłata przygotowawcza, prowizja za udzielenie kredyt, różnego rodzaju ubezpieczenia, itp.

Szacunkowe wyliczenia rat pożyczki gotówkowej w banku prezentują się poniżej. Rata pożyczki gotówkowej na 12 tys zł w banku:

Pożyczka gotówkowa 12 tys zł porównanie banków

Przy porównywaniu kosztów pożyczki, warto sprawdzić nie tylko całkowity koszt, ale również jej RRSO – rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Im mniejsze jest RRSO (wyrażone w procentach), tym taka pożyczka jest tańsza.

Na co zwracać uwagę, aby znaleźć tanią pożyczkę gotówkową, napisaliśmy powyżej: należy porównać RRSO i/lub całkowity koszt pożyczki. Im więcej uda się nam zgromadzić ofert bankowych, tym większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy najlepszą ofertę.

Jednakże wysyłanie zbyt dużej liczby zapytań do banków wiąże się z niebezpieczeństwem, że obniżymy naszą wiarygodność kredytową. Każde zapytanie o kredyt w banku jest odnotowywane w BIK. Dlatego lepiej jest sprawdzić ogólne informacje dotyczące pożyczki, a następnie wybrać maksymalnie 2-3 banki, z którymi skontaktujemy się w sprawie oferty.

Warto również sprawdzić kredyty gotówkowe online. W niektórych bankach cała procedura aplikacji o kredyt odbywa się przez internet. Umowę o pożyczkę lub kredyt podpisujemy w oddziale banku lub zostaje ona dostarczona do podpisania przez kuriera.

Następne Szukasz dobrego kredytu na zakup mieszkania? Skontaktuj się z profesjonalistą!