Pożyczka 8 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Pożyczka 8 tys zł gotówkowa w bankuPożyczka 8 tys zł gotówkowa w banku czy w firmie pożyczkowej?

Pożyczka gotówkowa na 8 tys. zł wydaje się pożyczką na niewielką kwotę. Przy dłuższym okresie kredytowania, rata kredytowa również może być niewielka.

Symulacja rat pożyczka 8 tys zł w banku (szacunkowe wyliczenia):

  • 1 rok – 693 zł,
  • 2 lata – 358 zł,
  • 3 lata – 247 zł,
  • 4 lata – 191 zł,
  • 5 lat – 158 zł,
  • 6 lat – 136 zł.

Maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat, ale z dużym prawdopodobieństwem takiej pożyczki na 8 tys. zł na 10 lat, nie uzyskamy. Poza tym im dłuższy okres spłaty, tym większe koszty z tytułu odsetek. Różnica w racie pożyczki np. na 5 i 6 lat jest stosunkowo niewielka, ale koszty będą już znaczne.

Pożyczka 8 tys zł w banku

Aby wybrać korzystną pożyczkę gotówkową w banku na 8 tys zł, zdecydowanie należy przejrzeć propozycje banków i je porównać.

Alternatywą jest pożyczka 8 tys zł w firmie pożyczkowej przez internet. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką pozabankową, to należy skorzystać z

wyszukiwarki pożyczek pozabankowych ratalnych

dostępnej w serwisie. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że taka pożyczka 8 tys zł będzie znaczenie droższa niż w banku. Poza tym przeważnie maksymalny okres na jaki można wziąć taką pożyczkę w firmie pożyczkowej wynosi 48 miesięcy.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok