Pożyczka 10000 zł – bankowa i niebankowa

Pożyczka 10000 zł? O pożyczkę gotówkową, w takiej wysokości można ubiegać się zarówno w banku, jak i w firmie pożyczkowej. Od razu jednak należy podkreślić, że w firmie pożyczkowej, niezależnie od tego czy wybierzesz stacjonarną czy internetową, i tak będzie znacznie drożej. Sprawdź poniżej, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie są propozycje bankowe i w firmach pożyczkowych internetowych, oszacować raty i szybko skontaktować się z wybranym podmiotem.

pożyczka 10000 bankowa i niebankowa

Pożyczka gotówkowa może zostać przeznaczona na dowolny cel, co oznacza, że nie ma konieczności informowania pożyczkodawcy na co konkretne środki finansowe chcesz przeznaczyć.

Wyszukanie pożyczki gotówkowej nie musi być wcale skomplikowane i długotrwałe. Wręcz przeciwnie – można to zrobić dość szybko, ale konieczne jest zarezerwowanie czasu, aby dokładnie przeanalizować ofertę.

Pożyczka 10000 zł gotówkowa w banku

Jednym z narzędzi, z którego możesz skorzystać jest kalkulator kredytów gotówkowych. Przede wszystkim służy do oszacowania wysokości raty oraz skontaktowania się bankiem.

Zmieniając parametry wyszukiwania możesz sprawdzić dowolny kredyt gotówkowy, z okresem kredytowania do 10 lat.

Poniższe zestawienie banków umożliwia zapoznanie się z podstawową informacją dotyczącą pożyczki oraz wysłanie formularza kontaktowego do banku – przedstawiciel banku przedzwoni do Ciebie w sprawie kredytu. Rozmowa oczywiście, nie zobowiązuje Ciebie do skorzystania z przedstawionej propozycji.

Pamiętaj, że całkowity koszt pożyczki (CKP), to inaczej jej cena. Im CKP będzie większy, tym oczywiście pożyczka będzie droższa. Każdy dodatkowy element koszowy zwiększa cenę pożyczki, opłaty dodatkowe, za rozpatrzenie wniosku czy wykupione ubezpieczenie.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe w przypadku pożyczek gotówkowych, ale bank może uzależniać wydanie pozytywnej decyzji od jego wykupienia. Ma to miejsce zwłaszcza w sytuacji, kiedy Twoja ocena kredytowa nie jest najlepsza lub wartość pożyczki, o którą się ubiegasz jest znacznie większa niż 10000 zł.

Jeżeli zdecydujesz na wykupienia ubezpieczenia, np. dlatego, że bank obniży Tobie oprocentowanie (mniejszy całkowity koszt odsetek), dokładnie zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU) oraz sprawdź ile wyniesie całkowity koszt kredytu (i porównaj go z ofertą standardową).

Pożyczka 10000 zł gotówkowa na raty w firmie pożyczkowej internetowej

Pożyczki pozabankowe na raty online stają się coraz bardziej popularne, chociażby ze względu na fakt, że nie trzeba wychodzić z domu, a wszystko można załatwić telefonicznie i przez internet: od sprawdzenia propozycji, aż po wysłanie wniosku o pożyczkę.

Na stronie wybranej firmy pożyczkowej zapoznasz się z regulaminem, tabelą opłat oraz nawet i ze wstępną umową. Zanim jednak podejmiesz decyzję o skorzystaniu z usług takiej firmy, pamiętaj, że będzie ona znacznie droższa niż pożyczka gotówkowa w banku. Zanim podpiszesz umowę, zapoznaj się z formularzem informacyjnym, który MUSI Tobie przekazać firma pożyczkowa – znajdziesz tam między innymi informacje o całkowitym koszcie pożyczki. Jeżeli takich informacji nie otrzymasz, firma zwleka z ich przekazaniem, nie chcesz przedstawić propozycji umowy, to stanowczo zrezygnuj z takiej oferty.

Pozostałe kredyty i pożyczki bankowe:

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok