Potrzebny tani kredyt gotówkowy na dowolny cel

2022-09-21 – ostatnia aktualizacja

Potrzebny tani kredyt gotówkowy na dowolny cel w banku? Warto zatem porównać kredyty i pożyczki gotówkowe, zarówno przez internet, jak i tradycyjne, a w kolejnym kroku dokonać odpowiedniego wyboru.

W zależności od tego ile i na jaki okres czasu chcemy pożyczyć pieniądze, nie powinniśmy mieć z tym żadnych problemów. Pod warunkiem jednak, że mamy odpowiednią zdolność i wiarygodność kredytową.

Jeżeli jest potrzebny tani kredyt gotówkowy na dowolny cel, to z pewnością nie myślimy o znajomych i rodzinie. Od najbliższych co najwyżej można wziąć pożyczkę, a nie kredyt.

Jeżeli dług uda nam się szybko spłacić, to warto wziąć pod uwagę kartę kredytową. Karta kredytowa to przede wszystkim nieoprocentowany kredyt – okres bezodsetkowy wynosi średnio 50 dni. Bank nie naliczy odsetek od wykorzystanego kredytu, jednak tylko wtedy, gdy zadłużenie spłacimy w wyznaczonym terminie.

Odsetek od kredytu w karcie nie zapłacimy tylko wyłącznie od płatności dokonywanych kartą. Bank nalicza odsetki od każdej wypłaty pieniędzy z bankomatu.

PRZEGLĄD OFERT KART KREDYTOWYCH

Potrzebny tani kredyt gotówkowy na dowolny cel, to może pożyczka?

Potrzebny tani kredyt gotówkowy na dowolny celGeneralnie to pożyczkę gotówkową można przeznaczyć na dowolny cel, a nie kredyt gotówkowy, który jest kredytem celowym. Jednak banki bardzo często zamiennie stosują kredyt i pożyczkę gotówkową, zapewne traktując oba jako kredyt konsumencki. Podobnie i my, w naszym codziennym życiu nie zastanawiamy się nad tym czy jest to kredyt gotówkowy czy pożyczka gotówkowa.

Z pożyczki gotówkowej można również skorzystać w celu spłaty posiadanych kredytów i pożyczek. Ale być może lepszą i tańszą ofertą, będzie kredyt konsolidacyjny. Jaki bank wybrać na konsolidację kredytów – przeczytaj, aby dowiedzieć się więcej na temat konsolidacji kredytowej.

Pożyczkę gotówkową na dowolny cel możemy również znaleźć w firmach pożyczkowych internetowych, zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i na raty.

Kredyt gotówkowy. W koncie bankowym i tradycyjnie

Opcja dla osób, które otrzymuje wynagrodzenie na konto i zależności od banku, posiadają je od 3-12 miesięcy. Jest to tzw. kredyt odnawialny. Wysokość przyznanego limitu zależy również od banku i może wynieść jednokrotność miesięcznych wpływów, jak i 6-krotność otrzymywanego wynagrodzenia.

Korzystamy z kredytu w koncie, a każdy wpływ pieniędzy na rachunek zmniejsza kwotę tego zadłużenia. Oczywiście od wysokości wykorzystanego limitu kredytowego naliczane są odsetki.

Wbrew obiegowej opinie najlepsze warunki kredytowe wcale nie muszą być w banku, w którym mamy konto bankowe. Praktyka pokazuje, że jest inaczej. Najlepiej jest przejrzeć kilka propozycji kredytowych i skontaktować się z dwoma, maksymalnie oferty paru banków, porównać je i wybrać najtańszą.

Spośród propozycji kredytowych można znaleźć zarówno kredyty gotówkowe tradycyjne, jak i internetowe. Dostępne są w cenach promocyjnych, z gwarancją najniższej raty kredytowej, jak i z możliwością otrzymania pieniędzy na konto w tym samym dniu co wysłany wniosek.

Być może zastanawiasz się ponownie nad konsolidacją kredytów, aby obniżyć po raz kolejny ratę kredytu. Przeczytaj Jakie źródła dochodu są akceptowane przez banki dla kredytu konsolidacyjnego?
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok