Porównywarka kredytowa

porównywarka kredytowa kredyty gotówkowe hipoteczne mieszkanikowePorównywarka kredytowa pozwala głównie na zapoznanie się propozycjami banków dotyczącymi kredytów bankowych. Dodatkowo umożliwia szybkie oszacowanie wysokości rat kredytowych w zależności od ustalonych parametrów określonego kredytu.

W serwisie skorzystać można z dwóch najbardziej popularnych porównywarek. Jest to dodatkowa informacja, niezbędna przy analizowaniu propozycji kredytowych w bankach.

Porównywarka kredytowa – kredyty gotówkowe (poniżej)
Porównywarka kredytowa – kredyty hipoteczne

W obu przypadkach po zapoznaniu się z propozycjami banków, możemy szybko skontaktować się z wybranymi bankami. Wystarczy wówczas wysłać krótki formularz kontaktowy.

Porównywarka kredytowa. Kredyty gotówkowe

Wystarczy tylko podać odpowiednie parametry szukanego kredytu, takie jak: wysokość kredytu oraz okres kredytowania. I otrzymujemy listę najnowszych propozycji kredytów gotówkowych w poszczególnych bankach.

Konieczne jest, aby pamiętać o tym, że porównywarka kredytowa nie wyszukuje najtańszych kredytów i ofert bankowych, a jedynie prezentuje listę banków, które mają taką ofertę.

Podobnie nie jest kalkulatorem kredytowym, a co najwyżej symulator, który szacuje wysokość rat kredytowych. Dlatego również nie można porównywarki traktować jako rankingu kredytowego.

A o tym czy znajdziesz obiektywny ranking kredytów gotówkowych na 2021 r. przeczytaj TUTAJ.

Porównywarka kredytowa. Kredyty mieszkaniowe

Znalezienie odpowiedniego kredytu mieszkaniowego nie jest wcale, aż takie proste, ponieważ ofert kredytowych banków jest całkiem dużo.

Owszem, możemy samodzielnie wyszukać i zapoznać się z ofertami banków, o ile mamy odpowiednio dużo czasu. Ale możemy również umówić się na spotkanie z pośrednikiem finansowym. I to wydaje się najlepszą opcją. Tym bardziej, że takie spotkanie z ekspertem jest darmowe. I jednocześnie nie zobowiązuje nas skorzystania z propozycji kredytowej.

Przede wszystkim to spotkanie ze specjalistą, który nie tylko zbada twoją zdolność kredytową, ale dopasuje do ciebie kredyt i jego odpowiednie parametry. Z pewnością poinformujemy ciebie o wszystkich zaletach i wadach poszczególnych ofert oraz ułatwi negocjacje z bankami w sprawie kredytu na zakup nieruchomości.

A co jest najważniejsze, przeprowadzi Ciebie przez wszystkie formalności, od początku do końca: od wyboru produktu, aż po podpisanie umowy kredytowej.

Porównywarka czy to dotycząca kredytów mieszkaniowych czy gotówkowych, powinna służyć jedynie do oszacowania raty kredytowej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok