Porównywarka kredytowa Kredyty gotówkowe

Porównywarka kredytowa kredyty gotówkowe i pożyczki gotówkowe. Porównywarka gotówkowa jest dużym ułatwieniem dla tych osób, które szukają kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach. Obecnie nie jest konieczne, aby przeglądać oferty kredytowe w kilkunastu bankach, na różnych stronach internetowych. Wystarczy bowiem jeden serwis, który udostępnia tzw. porównywarkę kredytową.

porównywarka kredytowa. Kredyty gotówkowe

Czy, aby wybrać korzystny kredyt konieczne jest przeanalizowanie 10-20 propozycji kredytowych? Nie, bo tak naprawdę wystarczy już oferta zaledwie dwóch-trzech banków, aby na takiej podstawie wskazać korzystny kredyt. Poza tym, kto ma dzisiaj czas na to, aby poświęcać godziny, a nawet i dni, na chodzenie po bankach i szukaniu kredytów?

Porównywarka kredytowa. Kredyty gotówkowe – jak je sprawdzić?

No właśnie, jak sprawdzić oferty kredytowe w bankach? Wiemy już, że na samym początku należy sprawdzić wstępne propozycje, a dopiero później porównywać je. Jeżeli ważna jest cena zobowiązania, to koniecznie zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu.


Przykładowy kredyt gotówkowy na 15 000 zł na 48 miesięcy (4 lata). (RRSO) 9,48%. Oprocentowanie zmienne 7,2% w skali roku. Całkowity koszt kredytu 2 947,23 zł, w tym: odsetki 2 393,41 zł, prowizja za udzielenie kredytu 542,83 zł. Raty ok. 373 zł.

Z porównywarką jest łatwiej zapoznać się z propozycjami banków. Należy tylko wpisać odpowiednie wartości szukanego kredytu, przede wszystkim powinna to być wysokość kredytu oraz czas na jaki zamierzamy pożyczyć pieniądze – wyrażony w miesiącach, jeżeli dotyczy kredytów gotówkowych.

W kolejnym kroku otrzymujemy zestawienie banków i propozycje kredytów. Oczywiście nie jest to ranking kredytów i pożyczek, a wyliczenia dotyczące rat kredytowych mają charakter wyłącznie szacunkowy. Wysokość raty bowiem zależy nie tylko od wysokości i czasu kredytowania, ale oferta kredytowa jest pochodną oceny zdolności kredytowej oraz wiarygodności kredytowej dokonanej przez analityka bankowego.

W przypadku korzystania z porównywarki kredytów gotówkowych z wygenerowanej listy banków wybieramy nie więcej niż 3 kredyty, aby zapoznać się z ofertą. Dlaczego nie więcej niż trzy? Ponieważ każde zapytanie się w banku o kredyt, powoduje, że bank wysyła zapytanie do BIK. Zbyt duża liczba zapytań w krótkim okresie może spowodować spadek oceny scoringowej (a ma ona duże znaczenie na to, czy kredyt otrzymamy i na jakich warunkach).

Porównywarka kredytowa, to szybki kontakt z wybranym bankiem

Przy porównywarce kredytów znajduje się odnośnik pozwalający na szybkie wysłanie formularza kontaktowego. Jest to bezpieczna forma kontaktu – szyfrowana, a wgląd do danych zapisanych w formularzu ma wyłącznie bank – serwis nie przetwarza żadnych danych osobowych!

Doradca bankowy sprawdzi naszą wstępną zdolność kredytową i jeżeli taką mamy to, przedstawi szczegóły oferty. Dużym plusem jest to, że przeważnie można umówić się na kontakt z przedstawicielem banku w dogodnym dla nas terminie, przeważnie odbywa się to telefonicznie, dostępne są kredyty internetowe i oczywiście nie musimy decydować się na żadną propozycję kredytową. Jeżeli żadna z przedstawionych ofert nie spełnia naszych oczekiwań to szukamy innych propozycji.

Kalkulator kredytów hipotecznych również umożliwia oszacowanie rat kredytowych oraz pozwala na skontaktowanie się z pośrednikiem finansowym, który porówna kredyty, sprawdzi zdolność kredytową, dopasuje kredyt do Twojej aktualnej sytuacji finansowej i oczywiście pomoże złożyć wniosek kredytowy w banku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok