Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł – wylicz raty!

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 złPorównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł pozwala w serwisie szybko oszacować raty kredytowe. Ale również zapoznać się z najciekawszymi propozycjami kredytów tradycyjnych oraz przez internet. Korzystają z listy banków, szybko skontaktujesz się z wybranymi bankami w sprawie kredytu gotówkowego na 40000 zł i nie tylko.

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł od kilku miesięcy do nawet i 10 lat. Do poniższej porównywarki należy wpisać czas na jaki chcemy wziąć kredyt i ewentualnie zmienić wysokość kredytu. Otrzymamy wówczas szybkie oszacowanie rat i możliwość wysłania wniosku kontaktowego.

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł na 5 lat

Przegląd banków i kredytów gotówkowych to dopiero początek poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego w banku.

O pieniądze w ramach kredytu możemy wnioskować w banku, w którym mamy rachunek lub w każdym innym banku. Gdzie będzie taniej? Niekoniecznie w „naszym” banku, ale odpowiedzi nie znajdziemy, jeżeli nie dokonamy analizy kosztów kredytowych.

W przypadku każdego kredytu bankowe, niezależnie czy będzie to kredyt gotówkowy na 24 tys. zł, 40000 zł czy „tylko” na 5 tys. zł, to i tak bank sprawdzi naszą zdolność i wiarygodność kredytową. Od tych czynników zależy pozytywna decyzja kredytowa. Wydaje się to skomplikowane, bo musimy np. przedstawić zaświadczeniem lub oświadczeniem o zarobkach i przejść jeszcze całą procedurę? Nie jest to, aż tak skomplikowane, ponieważ w niektórych bankach kredyt gotówkowy możemy otrzymać na konto, nawet i w tym samym dniu, co złożony wniosek kredytowy! Nie może to być zatem, aż tak skomplikowane i zbiurokratyzowane.

Zanim jednak podejmiemy odpowiednią decyzję kredytową, warto zapoznać się z różnymi ofertami i rozważyć, chociażby niektóre, dostępne opcje. Nie jesteśmy w stanie porównać wszystkim propozycji kredytowych, dlatego należy skupić się na nie więcej niż dwóch-trzech ofertach.

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł, czyli gdzie jest najtaniej?

Dobre pytanie, ale porównywarka nie pomoże nam w znalezieniu odpowiedzi. Dlaczego? Bo porównywarka kredytów nie służy do tworzenia rankingów kredytowych. Żadna porównywarka. Bez znaczenia czy korzystasz z takiej porównywarki na stronie banku czy na portalu finansowym, to i tak wyliczenia rat są wyłącznie ich oszacowaniem. Dokładne raty może tylko wyliczyć bank i to dopiero po przedstawieniu indywidualnej oferty kredytowej. Tym samym, wszystkie rankingi kredytowe, nie są żadnymi rankingami, a tylko zestawieniem propozycji kredytowych w bankach.

Wpisz do wyszukiwarki: ranking kredytów gotówkowych 40000 zł. Jeżeli takie znajdziesz, to każdy z nich będzie się znacznie różnić. A czy znajdziesz ranking kredytów gotówkowych 40000 zł na 7 lat? Nie. Dlaczego? Bo bardzo mało osób szuka takich kredytów, zatem po co tracić czas i pieniądze, wiedząc, że nikt z takiego zestawienia nie skorzysta?

Wróćmy jednak do sprawy taniego kredytu. Tani kredyt gotówkowy na 40000 zł można znaleźć, ale należy to zrobić samodzielnie.

Koszty kredytów w bankach różnią się znaczne. Na koszty kredytu gotówkowego składają się przede wszystkim oprocentowanie nominalne oraz prowizja. Dodatkowo może wystąpić ubezpieczenie kredytu oraz opłaty dodatkowe. Te wszystkie koszty wpływają na całkowity koszt kredytu.

Mając zatem przygotowane np. 3 oferty dotyczące kredytu gotówkowego 40000 zł na 6 lat, jesteśmy w stanie, porównując koszt całkowity kredytu, stwierdzić która z propozycji bankowych jest najtańsza.

Porównanie kredytów gotówkowych 40000 zł wg RRSO

W podobny sposób możemy dokonać porównania kredytów gotówkowych stosując wskaźnik RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Współczynnik ten obejmuje koszty kredytowe (oprocentowanie, prowizję, ubezpieczenie, dodatkowe koszty usług) i jest wyrażony w procentach. Uwzględnia też wartość pieniądza w czasie, która przecież jest zmienna, oraz okres spłaty kredytu.

Przegląd i porównanie kredytów gotówkowych 34 tys zł.

I podobnie jak w przypadku kosztów całkowitych, tak i tutaj, im mniejsza jest wartość RRSO, tym kredyt gotówkowy na 40000 zł będzie tańszy.

Przy porównywaniu kredytów gotówkowych wg kosztów całkowitych i RRSO (czyli zwracając uwagę na cenę), porównujemy zawsze kredyty gotówkowe z takimi samymi parametrami. Czyli, kredyt gotówkowy 40000 zł na 10 lat w banku nr 1 z innymi kredytem na 40000 zł na 10 lat w bankach nr 2, 3 , itd. Tylko takie porównanie jest miarodajne. Owszem można porównywać kredyty gotówkowe z różnymi okresami spłaty, aby przeanalizować wysokość rat, jak i koszty takiego wyboru.

1 komentarz do “Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł – wylicz raty!”

 1. 12.03.2022 r.

  Pożycza gotówkowa na 40000 zł jest dostępna między innymi w Pekao SA dla nowych klientów. Można pożyczyć do 200 000 zł z prowizją na 0%. Spłata pożyczki gotówkowej do 10 lat.

  Nie można jej przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań kredytowych, które zostały zaciągnięte w Pekao.

  Pekao kredyt gotówkowy 40000 zł

  Pożyczka jest przeznaczona:

  1. Dla nowych klientów.
  2. W okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej.
  3. Bank podejmuje decyzję kredytową po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.

  RRSO 9,92%. Założenia: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578 zł. Pożyczka gotówkowa zaciągnięta na 36 miesięcy. Oprocentowanie roczne zmienne 9,49%. Całkowity koszt 1312,58 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1312,58 zł). Całkowita kwota do zapłaty 9890,58 zł. 35 rat równych miesięcznych po 274,74 zł, ostatnia rata 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578 zł. Kalkulacja na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16 grudnia 2021 r.

  Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok