Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł. Wylicz raty!

2023-08-07 – ostatnia aktualizacja

Dostępna w serwisie porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł pozwala szybko oszacować raty kredytowe. Ale również zapoznać się z najciekawszymi propozycjami kredytów tradycyjnych oraz tych internetowych.

porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł

O dodatkowe środki w ramach kredytu możemy wnioskować zarówno w banku, w którym mamy rachunek, jak i w każdym innym. Gdzie będzie taniej? Niekoniecznie w „naszym” banku, ale odpowiedzi nie znajdziemy, jeżeli nie dokonamy analizy kosztów kredytowych.

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł

Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł – od kilku miesięcy do nawet i 10 lat. Do poniższego narzędzia wystarczy wpisać tylko czas na jaki chcemy wziąć kredyt i ewentualnie zmienić wysokość kredytu. Otrzymamy wówczas szybkie oszacowanie rat i możliwość wysłania wniosku kontaktowego.

Jest to rzecz jasna tylko symulacja kredytu gotówkowego i nie zostają wyliczone koszty. Oznacza to, że ostateczna oferta bankowa może różnić się od poniższych wyliczeń.

Czy z porównywarką kredytów znajdziemy najtańszy kredyt?

Bezpośrednio nie. To znaczy, porównywarka nie służy do tworzenia rankingów kredytowych. Nie ma znaczenia czy korzystasz na portalu finansowym czy na stronie banku porównujesz raty. Każde takie narzędzie służy wyłącznie oszacowaniu rat.

Dokładne wyliczy tylko ten bank, do którego zgłosisz się po kredyt i wówczas, kiedy przedstawieni indywidualną ofertę. Tym samym, wszystkie rankingi kredytowe, nie są żadnymi rankingami, a tylko zestawieniem propozycji kredytowych w bankach.

Wpisz do wyszukiwarki: ranking kredytów gotówkowych 40000 zł. Jeżeli takie znajdziesz, to każdy z nich będzie się od siebie różnić. Nawet wyliczenia rat przy takich samych parametrach dla danego banku mogą być różne.

A czy znajdziesz ranking kredytów gotówkowych 40000 zł na 77 miesięcy? Nie. Dlaczego? Bo NIKT nie szuka takiego finansowania. W takim razie po co tracić czas i pieniądze, wiedząc, że nikt z takiego zestawienia nie skorzysta?

Tylko analizując oferty znajdziesz tani kredyt gotówkowy

Tani kredyt gotówkowy w banku można znaleźć, ale należy to zrobić samodzielnie i analizując przede wszystkim koszty całkowite.

Podstawowe koszty kredytów w bankach różnią się dość znacznie, a zwłaszcza jest to widoczne, kiedy stopy procentowe NBP są na wysokich poziomach.

Na cenę kredytu gotówkowego na 40000 zł największy wpływ będą miały odsetki. Prowizja będzie drugorzędna, ale jej wysokość nie musi być najmniejsza. Dodatkowo może wystąpić także ubezpieczenie kredytu.

Mając zatem przygotowane np. 3 oferty dotyczące np. kredytu gotówkowego 40 000 zł na 4 lata, porównując koszt całkowity, możemy przeanalizować, która z propozycji bankowych jest najtańsza.

1 komentarz do “Porównywarka kredytów gotówkowych 40000 zł. Wylicz raty!”

 1. 12.03.2022 r.

  Pożycza gotówkowa na 40000 zł jest dostępna między innymi w Pekao SA dla nowych klientów. Można pożyczyć do 200 000 zł z prowizją na 0%. Spłata pożyczki gotówkowej do 10 lat.

  Nie można jej przeznaczyć na spłatę innych zobowiązań kredytowych, które zostały zaciągnięte w Pekao.

  Pekao kredyt gotówkowy 40000 zł

  Pożyczka jest przeznaczona:

  1. Dla nowych klientów.
  2. W okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej.
  3. Bank podejmuje decyzję kredytową po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.

  RRSO 9,92%. Założenia: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8578 zł. Pożyczka gotówkowa zaciągnięta na 36 miesięcy. Oprocentowanie roczne zmienne 9,49%. Całkowity koszt 1312,58 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1312,58 zł). Całkowita kwota do zapłaty 9890,58 zł. 35 rat równych miesięcznych po 274,74 zł, ostatnia rata 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8578 zł. Kalkulacja na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16 grudnia 2021 r.

  Przedstawione powyżej informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok