Porównywarka kredytów gotówkowych 15 tys zł. 175 zł 7,42%

Porównywarka kredytów gotówkowych 15 tys złPorównywarka kredytów gotówkowych 15 tys zł w bankach. Oszacowanie rat kredytowych wg wysokości kredytu oraz okresu kredytowania. Szybki kontakt z bankami: krótki formularz kredytowy, który wysyłamy przez internet.

Kredyt gotówkowy to z pewnością sposób na dokonanie zakupów w sytuacji kiedy brakuje nam pieniędzy. Remont mieszkania, wakacje czy zakup sprzętu AGD, to bardzo częste powody, dla których składamy wniosek o kredyt gotówkowy.

Porównanie kredytów gotówkowych 15 tys zł, czyli gdzie jest najtaniej

Oferty kredytowe w bankach różnią się od siebie i to bardzo często te różnice są bardzo duże. Koniecznością jest zatem porównanie propozycji kredytowych. Są to „propozycje”, a nie „oferty”. Dlaczego?

Propozycje kredytowe są skierowana dla wszystkich potencjalnych klientów, natomiast oferta kredytowa może być już tylko indywidualna. I to właśnie ofert indywidualna decyduje czy jest to tani kredyt gotówkowy 15 tys zł czy bardzo drogi.

Sprawdź Porównywarka Kredytów Gotówkowych 10 tys zł

Zanim jednak wyszczególnimy czynniki, które wpływają na koszt kredytu gotówkowego, zastanówmy się czy można stworzyć ranking kredytów gotówkowych?

Ranking kredytów gotówkowych 15 tys zł

Ranking najlepszych kredytów gotówkowych 15 tys zł… Napiszmy to od razu: nie można stworzyć obiektywnego rankingu kredytów gotówkowych na 15 tys. zł. Jeżeli na stronie internetowej znajdziemy informację, że „tworząc ranking kredytów gotówkowych, przeanalizowaliśmy 150 ofert różnych placówek bankowych„, to musisz zdawać sobie sprawę, że jest to nieprawda.

Nawet pośrednicy finansowi nie analizują takiej ilość ofert, bo nie tylko, że nie znajdziemy „150 ofert kredytowych”, ale i maksymalna liczba banków nie przekracza 25. Jeżeli chcielibyśmy przeanalizować tyle ofert, to nie mielibyśmy czasu wysłać wniosek.

Przeczytaj również: Co oznacza atrakcyjny, korzystny i tani kredyt gotówkowy.

Rankingi kredytowe są subiektywne i nie biorą pod uwagę (bo nie mogą) wszystkim parametrów wpływających na koszt kredytu (o tym poniżej). Bardzo często takie rankingi są tworzone na zlecenie określonej instytucji finansowej, a parametry są tak dobrane, aby kredyt gotówkowy w tym banku był na miejscu pierwszym. Na przykład kredyt gotówkowy na 15 tys. zł.

Tani kredyt gotówkowych 15 tys zł

Szukając kredytu gotówkowego konieczne jest porównanie ofert kredytowych. Jaki jest zatem tani kredyt gotówkowy na 15 tys. zł? Należałoby zwrócić uwagę na RRSO kredytu oraz całkowity koszt kredytu gotówkowego. Rata kredytowa jest ważna, ale nie świadczy wcale o tym czy kredyt jest tani.

Im niższe jest RRSO i/lub koszt całkowity, to kredyt taki będzie tańszy. Ale pamiętaj! Nie wysyłaj więcej wniosków w sprawie kredytu, niż do 2-3 banków, ponieważ może to mieć wpływ na wiarygodność kredytową (historia kredytowa w BIK).

Na to czy kredyt jest tani czy drogi (RRSO i całkowity koszt kredytu) wpływają:

  • oprocentowanie nominalne,
  • prowizja od kredytu,
  • koszty dodatkowe,
  • rodzaj rat (malejące lub stałe),
  • data płatności rat,
  • data wypłaty kredytu,
  • zdolność kredytowa,
  • wiarygodność kredytowa.

Oczywiście wysokość kredytu oraz okres kredytowania kredytu również wpływa na koszt kredytu. Kredyt gotówkowy 15 tys. na 10 lat będzie droższy od kredytu gotówkowego w takiej samej wysokości na 5 lat. Prowizję kredytową zapłacimy taką samą, niezależnie od czasu na jaki pożyczamy. Natomiast wysokość odsetek od kredytu zależą od czasu na jaki pożyczamy pieniądze.

Gdzie wziąć kredyt gotówkowych 15 tys zł?

Wiemy już na co zwrócić uwagę porównując kredyty gotówkowe 15 tys zł (przypomnijmy: tani kredyt gotówkowy = jak najniższe RRSO lub koszt całkowity). Wystarczy wybrać 2-3 banki, skontaktować się w celu prezentacji oferty i można podjąć decyzję.

Okres kredytowania, a tym samym wysokość raty kredytowej musi zostać dopasowana na możliwości budżetowych. Nie może być zbyt wysoka, bo może spowodować kłopoty finansowe. Nie może być również zbyt niska (długi okres kredytowania), ponieważ kredyt będzie zbyt drogi.


Kredyt gotówkowy na 22000 zł:
Porównanie Kredytów Gotówkowych 22 tys zł


Warto również zwrócić uwagę na kredyty gotówkowe przez internet, które mogą być tańsze niż propozycje standardowe.

Zanim podpiszesz umowę kredytową, przeczytaj ją dokładnie, łącznie ze wszelkimi załącznikami. Jeżeli jakiś zapis jest niezrozumiały – nie bój się zapytać i poprosić o wyjaśnienia pracownika banku. W końcu chodzi o Twoje pieniądze!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok