Porównywarka banków kredyty

PORÓWNYWARKA BANKÓW KREDYTY. W serwisie masz dostęp nie tylko do porównania i prezentacji banków i kredytów, ale i także do wartościowej informacji. To artykuły i porady dotyczące tego, gdzie możesz znaleźć tani lub nawet i najtańszy kredyt w banku!

porównywarka banków kredyty

Jest to bardzo ważne, ponieważ kredyt, z dużym prawdopodobieństwem, będziesz spłacać przez wiele miesięcy. Nie liczy się tylko wysokość raty, ale także np. jakie raty zapłacisz, czy można uzyskać dodatkową gotówkę w ramach kredytu konsolidacyjnego lub gdzie jest korzystny kredyt na zakup mieszkania?

Wiesz już z pewnością, że szukając kredytów, zwracamy uwagę na wysokość raty. Wiesz również, że rata nie świadczy wcale o tym, że kredyt jest tani. To prowizja i oprocentowanie pożyczki lub kredytu ma wpływ na jego całkowity koszt.

Najczęściej zapożyczamy się w bankach. Następnie szukamy pożyczki w firmach pożyczkowych. Co nas skłania do wyboru banku, a dlaczego niejednokrotnie wybieramy firmy pożyczkowe?

Korzystamy z usług firm pożyczkowych, zwłaszcza tych internetowych, dlatego, że są tutaj zdecydowanie mniejsze formalności – podkreśla Tomasz Stankowski z Ekspert Finanse-Kredyt Warszawa. – Zwracamy uwagę na szybkość jej udzielenia oraz dostępność, zwłaszcza jeżeli chodzi o pożyczki internetowe, ponieważ tutaj można wszystko załatwić online.

PORÓWNYWARKA BANKÓW

W przypadku porównywarki banków i kredytów, należy na początku rozprawić się z pewnymi nieprawdami, które znajdziemy w opisach porównywarek kredytowych.

1) Wystarczy kilka minut by przekonać się, które kredyty mają najniższe RRSO. Tak nie jest, bo porównywarki nie wyliczają RRSO kredytu, a jedynie szacują raty wg RRSO. Tym samym nieprawdą jest również, że:

2) Porównywarka bankowa, pozwala wyszukać najtańszy kredyt. Nie pozwala, bo nie jest to porównywarka najtańszych kredytów. Nie ma takiej i nie będzie.

3) Porównywarka bankowa to ranking kredytów. Nie jest to ranking, tylko prezentacja ofert kredytowych. Rankingi są tworzone opierając się na konkretnych i ściśle określonych czynnikach. Oprocentowanie i prowizja kredytu może być ustalona indywidualnie, a tym samym nawet kredyt gotówkowy o tych samych parametrach może się znacznie różnić w przypadku grupy osób.

4) Porównywarka bankowa wylicza wysokość miesięcznej raty. Wysokość wyliczonej raty jest tylko orientacyjna. Ile wyniesie ostatecznie zależy od wielu czynników i może być dokładnie wyliczona tylko przez bank.

5) Porównywarka bankowa przedstawia najlepsze oferty kredytów na rynku. Niestety nie. Nie oznacza to wcale, że są to najgorsze. Znajdują się tam oferty tych banków, które podpisały umowy z wydawcą konkretnej porównywarki.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok