Porównanie kredyty gotówkowe 10 tys zł w bankach. Poniższa porównywarka, ułatwi nie tylko wyszukanie odpowiedniego kredytu gotówkowego i pożyczki gotówkowej, ale także oszacowanie wysokości rat i zapoznania się z podstawową ofertą kredytową banków.

porównanie kredyty gotówkowe 10 tys zł

Wystarczy tylko wpisać wartość szukanego kredytu – może to być 10 tys. zł, jak poniżej – ale i każda inna wartość. Należy podać okres kredytowania w miesiącach i prezentacja banków gotowa.

Czy kalkulator pokazuje tak jak w rankingach najtańsze kredyty gotówkowe na 10 tys. zł? Prawda jest taka, że żaden kalkulator nie jest rankingiem, a wyliczenia rat z reguły opierają się na RRSO danego kredytu. Gwoli ścisłości, nie każdy ranking kredytowy może być traktowany jako… ranking. Dlaczego? Ponieważ zarówno kalkulatory i rankingi kredytowe nie uwzględniają najważniejszych elementów przy tworzeniu indywidualnej oferty: zdolności i wiarygodności kredytowej klienta. A im lepsza ocena, to i lepsze warunki kredytowe.

Porównanie kredyty gotówkowe 10 tys zł w bankach

Aby znaleźć tani kredyt gotówkowy, to konieczne jest porównanie kosztów kredytowych oraz RRSO (Roczne Oprocentowanie Rzeczywiste). Porównujemy zatem oferty kredytowe z takimi samymi parametrami co do wysokości kredytu, czasu kredytowania i systemu rat, np.: kredyty gotówkowe na 10 tys. zł na 5 lat. W obu przypadkach otrzymamy różne wyliczenia, a tym samym i różne koszty całkowite. Kredyt gotówkowy z niższym kosztem całkowitym będzie oczywiście tańszy.

Poniżej znajduje się lista banków, z którymi możesz się skontaktować w sprawie kredytu. Bank zbada Twoją wstępną zdolność kredytowa i przedstawi indywidualną propozycję. Mając już zaledwie 2 propozycje, można wybrać korzystniejsza ofertę.

Pozostałe kredyty i pożyczki bankowe:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.