Porównanie kredytów gotówkowych 30000 zł w bankach

2021-08-09 – ostatnia aktualizacja

Porównanie kredytów gotówkowych 30000 złPorównanie kredytów gotówkowych 30000 zł w bankach. Przegląd najnowszych propozycji bankowych kredytów gotówkowych. Skorzystaj z porównania kredytów gotówkowych na 30000 zł, aby wybrać najlepszą i być może najtańszą propozycję kredytową.

Z każdym rokiem, procedura udzielania kredytów gotówkowych przez banki jest coraz mniej skomplikowana, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Ma to miejsce przede wszystkim w przypadku kredytów gotówkowych i kredytów konsolidacyjnych.

Oba kredyty można uzyskać zarówno w sposób tradycyjny, udając się do placówki bankowej, jak i przez internet.

Zanim jednak złożymy wniosek kredytowy, musimy przejrzeć propozycje kredytowe w bankach. Można to zrobić, korzystając z poniższej porównywarki kredytowej:

Porównanie kredytów gotówkowych 30000 zł na 5 lat

W porównywarce można dowolnie zmieniać parametry szukanego kredytu, należy tylko zmienić parametry szukanego kredytu.

Kredyt gotówkowy można uzyskać nawet i na 10 lat, do 200 tys. zł, jeżeli mamy odpowiednio wysoką zdolność kredytową. Pieniądze z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel (a właściwie pożyczkę gotówkową). Bank nie wymaga od nas informacji, na co zamierzamy przeznaczyć pieniądze. Można zatem np. z pieniędzy uzyskanych a kredytu wyremontować mieszkanie.

Tani kredyt gotówkowy na 30000 zł

No właśnie, jaki to jest tani kredyt gotówkowy na 30000 zł? Czy taki, który ma niską ratę, czy może kredyt gotówkowy z niskim oprocentowaniem?

Rata kredytowa nie świadczy wcale o tym, czy jest to tani czy drogi kredyt. Przykład:

 • kredyt gotówkowy na 30000 zł na 5 lat. Rata: 594 zł. Całkowity koszt kredytu: 5640 zł
 • kredyt gotówkowy na 30000 zł na 10 lat. Rata: 351 zł. Całkowity koszt kredytu: 12120 zł

A jak będzie rata w przypadku kredytów gotówkowych na 6 tys zł? Porównanie kredytów gotówkowych 6 tys zł.

W skrócie: im dłużej będziemy spłacać kredyt, tym droższy będzie kredyt z tytułu odsetek.

To może oprocentowanie? Im mniejsze, tym tańszy kredyt? Tak, ale oprocentowanie nominalne nie jest jedynym kosztem kredytu. Najczęściej jest jeszcze prowizja i koszty dodatkowe związane z kredytem, np. może to być ubezpieczenie kredytu.

To w końcu jak znaleźć korzystną ofertę?

Jeżeli interesuje nas cena kredytu to porównanie kredytów gotówkowych 30000 zł powinniśmy zacząć od zwrócenia uwagi na RRSO kredytu oraz na całkowity koszt kredytu. Im mniejsze są obie wartości, to i kredyt gotówkowy będzie tańszy.

Przeczytaj również: Porównanie czy ranking kredytów gotówkowych?

Ale nie każdy musi zwracać uwagę koszt całkowity i ważniejsza będzie możliwość skorzystania np. z wakacji kredytowych.

Kontakt z bankiem w sprawie kredytu

Z wybranym bankiem skontaktujemy się, wysyłając krótki formularz kontaktowy. We wniosku należy podać podstawowe informacje osobowe i teleadresowe, ewentualnie preferowane godziny kontaktu.

Przedstawiciel banku przedzwoni do nas i oszacuje naszą wstępną zdolność kredytową i sprawdzi wiarygodność kredytową. Wówczas będziemy mogli zapoznać się zarówno z ofertą, jak i sprawdzić wysokość rat kredytowych. Taka rozmowa telefoniczna nie obliguje nas do skorzystania z oferty.

Pamiętajmy jednak o tym, aby nie wysyłać zapytania do zbyt dużej liczby banków. Dwa, trzy banki – maksymalnie. Większa liczba zapytań może mieć wpływ na ocenę naszej wiarygodności kredytowej, a tym samym decyduje o propozycji kredytowej przedstawionej przez bank.

2 komentarze do “Porównanie kredytów gotówkowych 30000 zł w bankach”

 1. 12 Marzec 2022 r.

  W Pekao jest Pożyczka Ekspresowa dla nowych klientów – do 200 tys. zł z prowizją 0% i ze spłatą do 10 lat. Nie może być tylko przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych, które zostały zaciągnięte w Banku Pekao S.A.

  Bank podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki gotówkowej po dokonaniu oceny zdolności kredytowej.

  Pekao kredyt gotówkowy 30000 zł

  1. Dla nowych klientów.
  2. W okresie obowiązywania oferty złożą formularz kontaktowy na stronie internetowej dedykowanej ofercie specjalnej.

  RRSO pożyczki gotówkowej 9,92%. Założenia: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 578 zł. Pożyczka gotówkowa zaciągnięta na 36 miesięcy. Oprocentowanie zmienne 9,49% w skali roku. Całkowity koszt pożyczki 1 312,58 zł (w tym: odsetki 1 312,58 zł, prowizja 0 zł). Całkowita kwota do zapłaty 9 890,58 zł. 35 rat równych miesięcznych po 274,74 zł, ostatnia rata 274,68 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 8 578 zł. Kalkulacja na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 16 grudnia 2021 r.

  Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu K. c.

 2. Kredyt gotówkowy na 30000 zł? Rata nie jest najniższa, bo 700 zł na 5 lat. Taki kredyt gotówkowy jest mi potrzebny na remont całkowity łazienki i kuchni, ale wynika z tego, że jednak będę zmuszony wziąć , albo troche mniejszy albo na dłuższy czas. Skłaniam się na bnp, bo tam już wcześniej brałem.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok