Porównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł. Najmniejsze raty

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Porównanie kredytów gotówkowych 14 tys złPorównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł bankowych z przeznaczeniem na dowolny cel. Gdzie szukać takiego kredytu? Oczywiście w banku. Można skorzystać z poniższej porównywarki kredytów gotówkowych, wpisać wysokość kredytu gotówkowego oraz jego wysokość. A następnie zapoznać się z propozycjami banków i skontaktować się z wybranymi.

Porównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł na 5 lat. Inny kredyt gotówkowy, inny okres kredytowania? Wystarczy wpisać odpowiednie wartości do wyszukiwarki.

Kredyt gotówkowy to rozwiązanie dla tych klientów, którzy chcą przeznaczyć takie pieniądze na dowolny cel. Spłacany jest w ratach miesięcznych zgodnie z harmonogramem. Pieniądze z kredytu można wypłacić w placówce bankowej lub otrzymać na konto bankowe od razu po podpisaniu umowy kredytowej.

Tani kredyt gotówkowy 14 tys zł

Przede wszystkim konieczne jest porównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł na wybrany okres czasu.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że kredyt gotówkowy to nie tylko odsetki (oprocentowanie nominalne), ale także prowizja i koszty dodatkowe. Wszystkie te opłaty wpływają na całkowity koszt kredytu.

Koszt kredytu gotówkowego:

  • odsetki,
  • prowizja,
  • inne opłaty (np. ubezpieczeniem)

Przed podjęciem ostatecznej decyzji kredytowej, w jakim banku weźmiemy kredyt gotówkowy 14 tys zł, to konieczne jest porównanie kosztów całkowitych kredytów lub/i RRSO.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – całkowity koszt kredytu wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym.

Porównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł. W jakim banku?

Zanim jednak wybierzemy kredyt gotówkowy na 14 tys zł czy jakikolwiek inny, zanim przeczytamy umowę i ją podpiszemy, to należałoby porównać propozycje kredytowe. Nie należy jednak wybierać kilkunastu kredytów i sprawdzać kredyty, ale wystarczą nawet tylko dwa, trzy banki, aby dokonać tańszego wyboru.

Oprocentowanie nominalne – są to odsetki od pożyczonego kapitału. Im dłuższy jest okres spłaty kredytu, tym więcej pieniędzy musimy oddać pieniędzy, a tym samym taki kredyt jest drogi.


Sprawdź: porównywarka kredytów gotówkowych 15 tys. zł


Prowizja od kredytu gotówkowego – wyliczana jest najczęściej jako procent od wysokości udzielanego kredytu. Nie zależy od długości kredytowania. Jeżeli prowizja od kredytu wynosi 10%, to pożyczając 14 000 zł na 2 lat czy 5 lat i tak zapłacimy 1400 zł.

Ubezpieczenie kredytu – obowiązkowe lub nieobowiązkowe. Znacznie podraża koszt kredytu gotówkowego. W przypadku niewielkiej wysokości kredytu najczęściej nie jest konieczne wykupienie ubezpieczenia.

Wyszczególnione elementy stanowią o koszcie kredytu gotówkowego. Ale nie są to jedyne czynniki, które wpływają na to czy „nasz kredyt” będzie tani czy drogi.

Oferta kredytu gotówkowego jest przedstawiana indywidualnie i zależy od wiarygodności klienta dla banku. I tutaj duży wpływ ma nasza zdolność kredytowa i dobra historia kredytowa. I jeżeli są one wysoko oceniane przez bank, to można liczyć na zdecydowanie lepszą ofertę.

Kalkulacja kredytów gotówkowych 14 tys zł

Czy warto skorzystać z porównywarek kredytów gotówkowych, aby znaleźć tani kredyt gotówkowy na 14 tys. zł? Tak, ale pod warunkiem, że będziesz traktować taką porównywarkę jako źródło banków i kredytów gotówkowych, a nie ranking kredytów gotówkowych na 14 tys. zł. Podobnie z wysokością rat kredytowych. Porównywarka wyłącznie szacuje ich wysokość, a nie oblicza ich wysokość – tylko bank, to może dokładnie
wyliczyć.


Sprawdź: porównanie kredytów gotówkowych 24 tys zł


1 komentarz do “Porównanie kredytów gotówkowych 14 tys zł. Najmniejsze raty”

  1. Właśnie szukam takiego kredytu na 14 000 zł i nie wiem co wybrać. Liczba rat, tak jak sobie przeliczyłem, to nie więcej niż 52. Wysłałem zapytanie do Santandard i Agricole. Zobaczymy,

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok