Porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł

Porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł jest konieczne, jeżeli zależy nam na korzystnym wyborze banku i kredytu lub pożyczki.

porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł w bankach

Aby obliczyć ratę kredytu, wystarczy skorzystać z porównywarki lub kalkulatora kredytu w serwisie. Jednakże jest to tylko symulacja rat ( czyli porównanie kredytów gotówkowych 10000 zł wg szacunkowych rat). Pozwala co prawda oszacować wysokość raty, ale i tak będzie ona zależała od oceny banku: zdolności i wiarygodności kredytowej. Jeżeli nie chcesz wchodzić w skomplikowane obliczenia rat kredytowych, a chcesz jednak wiedzieć, ile wyniesie rata przy konkretnych założeniach dotyczących kredytu, to najlepiej jest wybrać bank i skontaktować się z nim, wysyłając formularz kontaktowy.

Porównanie kredytów gotówkowych na 10000 zł Banki

Sprawdzenie ofert i skontaktowanie się z bankiem, to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się czy mamy zdolność kredytową, jak wygląda oferta, ile wyniosą raty przy danym kredycie na 10000 zł i jakie dokumenty należy przygotować. Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy 10 000 zł, zależy od Twojej zdolności kredytowej, która jest wyliczana indywidualnie przez bank. Warunki kredytowania zależ również od atrakcyjności klienta w oczach banku. Im lepsza jego zdolność kredytowa, tym na lepsze warunki kredytu lub pożyczki może on liczyć.

Przykładowe, średnie wyliczenia rat kredytowych na podstawie ofert kredytowych i pożyczkowych z kilku banków (maj 2021) kredyt gotówkowy:

Kredyt gotówkowy 10000 zł na 54 miesiące

Każdy z banków ma obowiązek przedstawić klientowi formularz informacyjny dotyczący założeń kredytowych. Wszystkie banki korzystają z takiego samego formularza informacyjnego, dlatego bardzo łatwo jest porównać poszczególne oferty kredytowe w różnych bankach. Znajdziemy tam następujące informacje (przykład reprezentatywny kredyt gotówkowy 10000 zł 48 miesięcy na dzień 6 grudnia 2021 r.):

  • RRSO 7,27%,
  • całkowita kwota kredytu 10000 zł,
  • okres kredytowania 48 miesięcy (4 lata),
  • prowizja i opłata przygotowawcza 2,00%;
  • oprocentowanie stałe w skali roku 6,00%,
  • całkowity koszt kredytu 1 538,72 zł,
  • rata miesięczna kredytu gotówkowego 240,39 zł,
  • całkowita kwota do zapłaty: 11 538,72 zł.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok