Podlaskie. Kredyty bankowe, pożyczki niebankowe

Jeżeli decydujesz się zaciągnąć zobowiązanie finansowe, kredyt gotówkowy, konsolidacyjny lub hipoteczny, to najlepiej jest korzystać z usług sprawdzonych instytucji finansowych. W serwisie znajdziesz zarówno banki, placówki i oddziały bankowe w wielu miejscowościach województwa podlaskiego, ale i firmy pożyczkowe i pożyczki niebankowe przez internet.

województwo podlaskie. Kredyty bankowe, pożyczki niebankowe

Tania pożyczka gotówkowa na dowolny cel

Pożyczka gotówkowa na remont mieszkania, zakup samochodu z komisu czy na każdy inny dowolny cel. W serwisie masz możliwość szybkiego zapoznania się z pożyczkami i kredytami w bankach. Zapoznaj się z poniższą listą banków, które mają kredyty i pożyczki gotówkowe w swojej ofercie, również przez internet.

Ile wyniesie rata kredytowa, np. dla kredytu na 10000 zł? Dokładne wyliczenia może zrobić tylko bank. Jeżeli chcesz wiedzieć, ile wyniosą raty przy konkretnych parametrach, to należy wysłać wniosek kontaktowy do wybranego banków. Dopiero po sprawdzeniu Twojej zdolności i wiarygodności kredytowej, bank może przedstawić ofertę i obliczyć raty. Poniższe wyliczenia rat kredytowych mają charakter wyłącznie orientacyjny.

Szacunkowe wyliczenia rat kredytowych przy kredycie 10000 zł na 48 miesięcy (4 lata). RRSO – rata kredytowa

  • 9,16% Rata kredytowa 247,87 zł
  • 10,62% Rata kredytowa 254,29 zł
  • 10,71% Rata kredytowa 254,67 zł
  • 11,28% Rata kredytowa 257,19 zł
  • 11,61% Rata kredytowa 258,62 zł
  • 12,77% Rata kredytowa 263,74 zł
  • 13,24% Rata kredytowa 265,80 zł
  • 14,29% Rata kredytowa 270,41 zł
  • 14,74% Rata kredytowa 272,39 zł

Tani kredyt gotówkowy. Na ile lat?

Jest jedna podstawowa zasada: im dłuższy okres kredytowania, tym mniejsza rata, ale kredyt wówczas jest droższy. Dlaczego? Z jednego powodu: przez dłuższy okres czasu będziemy spłacać odsetki od kredytu, a tym samym i suma odsetek będzie większa.

Powinno się maksymalnie skrócić okres kredytowania, ale w taki sposób, aby rata nie stała się obciążeniem dla budżetu domowego.

Pamiętaj:

– wybierając raty malejące, łączna suma odsetek, jakie musimy zapłacić bankowi w całym okresie spłaty kredytu będzie niższa, niż w przypadku, gdy wybierzemy system rat równych.
oprocentowanie nominalne może być na bardzo niskim poziomie, nawet i 0%, ale za to prowizja od udzielonego kredytu będzie duża (bank musi przecież na czymś zarobić). Tym samym koszt całkowity takiego kredytu może być znacznie większy niż koszt kredytu w innym banku, w którym oprocentowanie nominalne jest większe, ale za prowizja i pozostałe koszty będą mniejsze.
żaden kalkulator kredytowy nie jest rankingiem kredytów i banków, zatem nie pokazuje najtańszego kredytu. Jest to wyłącznie prezentacja ofert kredytowych z symulacją rat kredytowych. Podkreślmy to jeszcze raz: jest to symulacja rat kredytowych, a nie dokładne ich wyliczenia. Tylko porównanie banków i ich ofert kredytowych pozwala na wybór tańszego kredytu.
od zdolności kredytowej zależy wysokość kredytu, który możesz uzyskać w banku. Jeżeli masz małą zdolność kredytową, to nie ma możliwości, aby otrzymać duży kredyt. Nie korzystaj z kalkulatorów zdolności kredytowej, które jej nie wyliczają prawidłowo. Aby dowiedzieć czy i jaką masz zdolność kredytową, skontaktuj się z bankiem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok