Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021. Wyszukiwarka Banków

Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021. Szybki przegląd najnowszych propozycji kredytowych w bankach i oszacowanie rat kredytu. Krótki formularz kontaktowy do wybranych banków.

oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021

Poniżej znajduje się narzędzie finansowe, które pozwali zapoznać się z najnowszymi propozycjami banków w segmencie kredytów i pożyczek gotówkowych.

Do powyższej porównywarki należy wpisać wartość kredytu lub pożyczki, np. 5 tys. zł, podaje okres kredytowania 36 miesięcy (3 lata) i jest już gotowa lista banków. Nie jest to oczywiście ranking bankowy wyliczony wg rat kredytowych. Wyliczenia rat mają charakter szacunkowy, a rzeczywiste warunki kredytu zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przeprowadzonej przez bank (więcej w tym temacie znajdziesz w artykule: Kredyt Gotówkowy Tylko na Podstawie Rankingu.).

Jak widać (w zależności od szukanego kredytu) do wyboru jest całkiem sporo ofert. Wybór może i nie jest trudny, ale należałoby dokładnie je porównać, uwzględniając koszt całkowity oraz RRSO.

Im dłuższy jest okres spłaty zobowiązania, to więcej odsetek, które musimy zapłacisz za pożyczony kapitał.

Oczywiście, jeżeli zależy Tobie na koszcie kredytu. Można bowiem porównywać również oferty kredytów gotówkowych opierając się na innych elementach oferty. Na przykład dla wielu osób ważna jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Co jest lepsze: kredyt gotówkowy czy pożyczka gotówkowa?

Jeśli masz konkretne plany, ale niestety, brakuje środków finansowych, to można zastanowić się nad kredytem lub pożyczką gotówkową. Chcesz sprawdzić czy masz odpowiednią zdolność kredytową, aby taki kredyt w banku uzyskać? Nie korzystaj z kalkulatorów do jej wyliczania, tylko skontaktuj się bezpośrednio z bankiem.

Kredyt gotówkowy to kredyt, który musi być przeznaczony na cel zapisany w umowie. Natomiast pożyczka gotówkowa może zostać przeznaczona na dowolny cel, np. wakacyjny wyjazd, opłatę za studia, remont mieszkania czy mebli do pokoju.

Bardzo często jednak banki, czy my sami, stosujemy zamiennie kredyt gotówkowy z pożyczką gotówkową, mówiąc o tym samym produkcie. Jedynie w firmach pożyczkowych znajdziesz pożyczki gotówkowe, a nie kredyty.

Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021, czyli gdzie po taki kredyt?

Wybór oferty jest uzależniony od wielu czynników i nie ma tutaj większego znaczenia czy jest to duży czy mały kredyt (jest to oczywiście bardzo subiektywne stwierdzenie).

  • Propozycje w segmencie kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach zaczynają się już od 500-1000 zł, a maksymalna wysokość to 200 tys. zł. Są również banki, które nie pożyczą bez zabezpieczenia więcej niż 120-150 tys. zł.

Szczegóły konkretnej oferty bank może przedstawić dopiero po dokonaniu odpowiedniej oceny kredytowej, z uwzględnieniem zdolności i wiarygodności kredytowej. Dotyczy to wszystkich produktów kredytowych.

Sezonowo pojawiają się również propozycje kredytów przeznaczone dla określonych grup zawodowych (wykonujące wolny zawód, pracowników sfery budżetowej czy emerytów) czy z minimalnymi formalnościami, np. tzw. kredyt gotówkowy na PIT.

Kredyty gotówkowe mogą być oferowane przez banki komercyjne, spółdzielcze i SKOK-i oraz standardowo i przez internet. Te ostatnio nierzadko są tańsze niż oferowane wyłącznie w placówkach bankowych.

  • Raty kredytowe mogą być płacone w systemie rat malejących lub stałych. Maksymalny okres kredytowania, w zależności od wysokości zobowiązania to 10 lat.

Następna strona: porównanie kredytów gotówkowych 50 tys zł 10 lat.

Zanim zdecydujesz się na wybór banku, w którym złożysz wniosek kredytowy, postaraj się porównać chociażby dwie oferty, tak aby dokonać korzystniejszego wyboru.

Wpis "Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021"
został zaktualizowany w styczniu 2021 r.

1 thought on “Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2021. Wyszukiwarka Banków”

  1. Obecnie coraz gorzej o kredyt. Banki tak podniosły poprzeczkę, że coraz trudniej dostać kredyt. 3 lata temu to w każdym banku chcieli mi wcisnąć jakiś kredyt, teraz to już przestali dzwonić.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok