Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2019. Wyszukiwarka Banków

Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2019Oferty kredyty gotówkowe w bankach 2019. Szybki przegląd najnowszych propozycji kredytowych w bankach i oszacowanie rat kredytu. Krótki formularz kontaktowy do wybranych banków.

Poniżej znajduje się porównywarka kredytów i pożyczek gotówkowych.

Najnowsze oferty kredyty gotówkowe w bankach 2019

Porównywarka pozwala na szybkie sprawdzenie dostępnych i aktualnych ofert kredytowych.

Do powyższej porównywarki należy wpisać wartość kredytu lub pożyczki, np. 5 tys. zł, podaje okres kredytowania 36 miesięcy (3 lata) i jest już gotowa lista banków. Nie jest to oczywiście ranking bankowy wyliczony wg rat kredytowych. Wyliczenia rat mają charakter szacunkowy, a rzeczywiste warunki kredytu zależą od indywidualnej oceny zdolności kredytowej przeprowadzonej przez bank.

Jak widać (w zależności od szukanego kredytu) do wyboru jest całkiem sporo ofert i należy dokładnie je porównać pod względem kosztów całkowitych i ich RRSO.

Im dłuższy jest okres spłaty zobowiązania, tym więcej musimy zapłacić za pożyczony kapitał. Jest to spowodowane oczywiście tym, że spłacimy więcej odsetek.

Oczywiście, jeżeli zależy nam na koszcie kredytu. Możemy również porównywać oferty kredytów gotówkowych opierając się na innych elementach oferty. Na przykład dla wielu osób ważna jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych.

Co jest lepsze: kredyt gotówkowy czy pożyczka gotówkowa?

Jeśli masz konkretne plany, ale niestety, brakuje środków finansowych, to można zastanowić się nad kredytem lub pożyczką gotówkową, bankową. Oczywiście musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową, aby taki kredyt w banku uzyskać.

Kredyt gotówkowy to kredyt, który musi być przeznaczony na cel zapisany w umowie. Natomiast pożyczka gotówkowa może zostać przeznaczona na dowolny cel. Zatem środki finansowe mogą zostać wydane na realizację dowolnych potrzeb, np. wakacyjny wyjazd, opłata za studia, remont mieszkania czy kupno telewizora.

Bardzo często jednak banki, czy my sami, stosujemy zamiennie kredyt gotówkowy z pożyczką gotówkową, mówiąc o tym samym produkcie.

Gdzie po kredyt gotówkowy w 2019?

Zależy to od wielu czynników, bez znaczenia czy jest to duży czy mały kredyt. Propozycje kredytowe banków zaczynają się już od 500 zł, a maksymalna wysokość to 200 tys. zł. Są również banki, które nie pożyczą bez zabezpieczenia więcej niż 120 000 zł. Ale są również oferty kredytowe w bankach przeznaczone do określonych grup zawodowych. Ostatnią grupą są kredyty gotówkowe przez internet, często tańsze niż standardowe.

Raty kredytowe mogą być płacone w systemie rat malejących lub stałych. Maksymalny okres kredytowania, w zależności od wysokości zobowiązania to 10 lat. A poniżej lista kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach.

Najczęściej wyszukiwane kredyty gotówkowe z porównywarką za ostatnie 3 miesiące:

Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Oferty instytucji finansowych na stronie mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego. Pamiętaj, że wszelkie decyzje podejmujesz na własną odpowiedzialność.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok