Strona główna / Bez kategorii / Oferty kredytów samochodowych (pożyczki samochodowe)

Oferty kredytów samochodowych (pożyczki samochodowe)

Oferty kredytów samochodowychOferty kredytów samochodowych i pożyczek samochodowych.

Kredyty i pożyczki samochodowe stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Wiąże się to między innymi z tym, że stosunkowo niewiele osób ma możliwość zakupu samochodu za oszczędzone pieniądze.

Jednocześnie kredyty na samochód są tańsze, z reguły o kilka punków procentowych, od dostępnych kredytów gotówkowych. Banki mają pewność, że cel kredytu to zakup ruchomości, jednocześnie posiadają zabezpieczenie w postaci przedmiotu zakupu.

Alternatywą dla kredytów samochodowych jest: leasing, kredyt gotówkowy oraz pożyczka hipoteczna (jest to jednak pożyczka pod zastaw nieruchomości, którą może udzielić konsumentowi wyłączenie bank).

Pamiętajmy: wybierając jakikolwiek kredyt lub pożyczkę musimy zwracać baczną uwagę na wszelkiego rodzaju promocje, koszta dodatkowe, np. związane ze wcześniejszą spłatą kredytu bądź czy istnieje możliwość odroczenia spłaty kredytu, itp.

Czy lepiej jest skorzystać z kredytu gotówkowego czy kredytu odnawialnego w koncie? Jakie są różnice?

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok