Oferty firm pożyczkowych w internecie. Ratalne i do 30 dni

2022-04-07 – ostatnia aktualizacja

oferty firm pożyczkowych w internecieOferty firm pożyczkowych w internecie znajdziesz na portalu. Są to pożyczki gotówkowe przez internet, oferowane przez firmy pożyczkowe. Są to zarówno pożyczki gotówkowe na krótki okres czasu, jak i pożyczki na raty.

Sprawdź, gdzie są pożyczki pozabankowe za 0 zł dla nowych klientów do 60 dni.

Oferty firm pożyczkowych w internecie. Pożyczki krótkoterminowe

Oferty firm pożyczkowych w internecie. Pożyczki długoterminowe na raty.

Są to szybkie pożyczki na raty miesięczne (zdarzają się i tygodniowe), bez wychodzenia z domu przez internet. Kwota pożyczki jaką można uzyskać wynosi w zależności od wybranej firmy pożyczkowej: od 1000 do 20000 zł. Okres pożyczki wynosi: 3 – 36 miesięcy (kilka firm pożyczkowych ma w ofercie pożyczkę nawet i na 48 miesięcy). Oprocentowanie takich pożyczek jest przeważnie bliskie maksymalnemu. Wypłata pożyczki następuje na rachunek bankowy lub w niektórych przypadkach możliwa jest wypłata pieniędzy za pomocą czeku GIRO.

Czy to są to oferty najlepszych firm pożyczkowych? Być może, ale z pewnością jednych z najbardziej popularnych i działających legalnie na polskim rynku pozabankowym.

Wyszukiwarka oferty firm pożyczkowych w internecie

Można oczywiście skorzystać również z wyszukiwarki pożyczek pozabankowych. Procedura wyszukiwania jest bardzo prosta i szybka. Wyniki wyszukiwania otrzymasz ustalając jedynie:

 • kwotę pożyczki gotówkowej,
 • okres jej spłaty.

Porównywarka pożyczek pokaże Tobie od razu listę pożyczkodawców, którzy mają w swojej ofercie pożyczki przez internet ze wskazanymi parametrami, wraz z informacją na jej temat, wskazaniem maksymalnej kwoty pożyczki, okresu spłaty oraz możliwością aplikowania o pożyczkę na stronie wybranego podmiotu.

Czy można zaciągnąć taką pożyczkę gotówkową bez zaświadczeń? Nie można. Nie ma pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń. Konieczne jest, zwłaszcza w przypadku pożyczek niebankowych na rat, przedstawie źródła i wysokości dochodów. Prawdą jest natomiast, że taką pożyczkę można otrzymać bardzo szybko, nawet i w kilka minut.

Najpierw jednak należy wyszukać potencjalnego pożyczkobiorcę. Ale zanim to zrobisz najlepiej jest porównać propozycje, aby wybrać możliwie najtańszą ofertę.

Oferty firm pożyczkowych w internecie. Porównaj, zanim wybierzesz

Żeby nie tracić czasu na szukanie firm pożyczkowych w wyszukiwarkach internetowych, najlepiej jest je porównać na jednej stronie. Takiej możliwości jednak nie znajdziemy, zwłaszcza w przypadku pożyczek na raty – bardzo często takie oferty są przygotowywane indywidualnie. Ale istnieje możliwość, aby wybrać firmy pożyczkowe, zarejestrować się w serwisie i sprawdzić koszty całkowite.

Jest to bardzo ważne, ponieważ takie pożyczki, czy to internetowe czy standardowe, są drogie. Jedynie w przypadku promocji można taką pożyczkę uzyskać taniej.

Jaki jest koszt pożyczki pozabankowej

W zależności od tego jaką firmę pożyczkową wybierzemy i jaki rodzaj pożyczki (krótkoterminową czy ratalną). Poniżej kilka przykładów dla zobrazowania kosztów takich zobowiązań.

Porównując pożyczki, nie tylko pozabankowe, pod względem kosztów, należy zwracać uwagę na koszt całkowity oraz na Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania – RRSO.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – całkowity koszt pożyczki ponoszony przez konsumenta, wyrażony jako wartość procentowa całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym.

Całkowita kwota pożyczki 70000 zł. RRSO 0%

 • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 0%.
 • Całkowita kwota pożyczki 70000 zł.
 • Zmienna stopa oprocentowania 0%.
 • Całkowity koszt pożyczki 0 zł.
 • Czas spłaty: 60 dni.

Darmowa pod warunkiem, że pożyczkobiorca spłaci jednorazowo całkowitą kwotę pożyczki w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy.

Całkowita kwota pożyczki 1000 zł na 30 dni. RRSO 392,75%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 392,75%.
Całkowita kwota pożyczki 1154,93 zł na 30 dni.
Zmienna stopa oprocentowania (maksymalna możliwa – na dzień 19.05.2021 r.) 7,20%.
Całkowity koszt pożyczki 161,76 zł (prowizja 154,93 zł, odsetki 6,83 zł).
Całkowita kwota do zapłaty 1316,69 zł.

Całkowita kwota pożyczki 5000 zł na 40 miesięcy. RRSO 74,94%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 74,94%.
Całkowita kwota pożyczki 5000 zł na 40 miesięcy.
Zmienna stopa oprocentowania 7,20%.
Całkowity koszt pożyczki 6 257,29 zł (prowizja: 3 791 zł, opłata za udzielenie pożyczki: 1 209 zł, odsetki 1 257,29 zł).
Całkowita kwota do zapłaty 11 257,29 zł.

Kalkulacje przeprowadzone na dzień 6 kwietnia 2022 r.

A jaka będzie rata kredytowa w przypadku kredytu gotówkowe na podobną kwotę w banku? Kredyt gotówkowy 7000 zł 5 lat (60 miesięcy) – 60 rat kredytowych.

Pożyczaj tylko wówczas, kiedy masz możliwości uregulowania pożyczki w terminie

Jakie konsekwencje mogą być, jeżeli nie uregulujemy pożyczki pozabankowej w terminie?

 • W przypadku braku spłaty pożyczki lub raty w terminie, firma pożyczkowa może naliczać odsetki za opóźnienie w maksymalnej wysokości ustalanej zgodnie z art. 481 § 21 kodeksu cywilnego.
 • Jeżeli będziesz zalegać ze spłatą miesięcznej raty przez okres co najmniej 31 dni, to firma pożyczkowa może wypowiedzieć umowę pożyczki ze skutkiem natychmiastowym.

Najczęściej, na samym początku opóźnienia, firma pożyczkowa podejmuje czynności upominawcze, a następnie windykacyjne. Możemy otrzymać monity (wezwania do zapłaty):

 • telefoniczne,
 • SMS-owe,
 • e-mailowe,
 • wysłane pocztą tradycyjną.

Następnie wierzytelność może zostać przekazana do obsługi przez podmiot zewnętrzny i zamieszczenie informacji o zadłużeniu w biurach informacji kredytowej.

Ostatecznym krokiem jest dochodzenia należności na drodze sądowej. Skutkiem takiego postępowania może (w przypadku uwzględnienia powództwa) skutkować może zajęciem twoich rachunków bankowych, wynagrodzenia za pracę, ruchomości i nieruchomości, wierzytelności i wszelkich innych praw majątkowych.

W przypadku skierowania sprawy na drogę sądową i uwzględnienia powództwa, dochodzą jeszcze koszty postępowania sądowego oraz koszty zastępstwa procesowego oraz kosztów ewentualnej egzekucji komorniczej.

Dużo, prawda? Dlatego kilka razy zastanów się, zanim pożyczysz pieniądze. Czy to w banku czy w firmach pożyczkowych.


Jeżeli posiadasz zdolność kredytową i masz kilka kredytów i pożyczek bankowych, to zamiast nowego kredytu gotówkowego, można je „połączyć” w jeden kredyt i zmniejszyć ratę kredytową. Sprawdź Kredyt Konsolidacyjny 18 tys zł – przegląd propozycji w bankach.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok