Najtańszy kredyt gotówkowy 14 tys zł

Najtańszy kredyt gotówkowy 14 tys złNajtańszy kredyt gotówkowy 14 tys zł z dowolnym okresem kredytowania. W jaki banku? Nie ma jednej odpowiedzi. Konieczne jest porównanie ofert kredytowych w bankach i sprawdzenie wszystkich kosztów. Na tej podstawie dopiero można porównać kredyty.

Nawet jeżeli weźmiemy długi okres kredytowania, kiedy rata kredytowa będzie stosunkowo niska, to i tak należy porównać banki. Różnica w racie w wysokości 20 zł przy kredycie gotówkowym 14 tys zł na 6 lat, to tańszy lub droższy kredyt o 1440 zł.

Poniżej znajdują się wyliczenia rat kredytowych dla kredytu na 14 tys. zł:

  • 1 rok – 1214 zł,
  • 2 lata – 628 zł,
  • 3 lata – 432 zł,
  • 4 lata – 335 zł,
  • 5 lat – 277 zł,
  • 6 lat – 238 zł

Jaki kredyt gotówkowy będzie najtańszy? Na to ma wpływ wiele czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę: oprocentowanie nominalne, prowizja, ubezpieczenie, system rat, itp. Ogólny koszt kredytu zawarty jest w RRSO kredytu.

Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy 14 tys zł

Poniżej mamy zestawienie banków, w których znajdziemy taki kredyt.

Kredyt gotówkowy może udzielić tylko bank lub SKOK. Jest spłacany w ratach po cenie, która została ustalona w umowie. Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel (a precyzyjniej powinna być pożyczka gotówkowa), a przy niewielkich kwotach taki kredyt otrzymamy bez dodatkowego zabezpieczenia.

Jeżeli posiadasz klika kredytów i pożyczek bankowych, to można je skonsolidować w jeden kredyt, aby płacić mniejszą ratę kredytową.
Sprawdź Kredyt Konsolidacyjny 5000 zł 6 lat.

Jak znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy 14 tys zł? Oczywiście należy porównać oferty kredytowe w bankach. Przy porównywaniu kredytów bierzemy pod uwagę koszt całkowity kredytu oraz Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, czyli RRSO.

RRSO obejmuje wszystkie koszty, które poniesiemy w związku z kredytem. Jest ono przedstawiane w ujęciu procentowym. Zawiera nie tylko oprocentowanie nominalne i prowizję od kredytu, ale także inne pozostałe koszty, np. ubezpieczenie i inne opłaty dodatkowe.

Pamiętajmy, że nie jest konieczne porównanie 20 banków, aby wybrać atrakcyjny kredyt gotówkowy o dobrych parametrach. Niekiedy wystarczy porównanie ofert 2-3 banków, aby wybrać tańszy kredyt.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok