Najszybszy kredyt gotówkowy

najszybszy kredyt gotówkowyNajszybszy kredyt gotówkowy, to zapewne kredyt gotówkowy przez internet. Nie ma jednak co się spieszyć, bo i tak najważniejsza jest cena, którą zapłacimy za pożyczone pieniądze. Zamiast szukać szybkiego kredytu, należy skupić się na porównaniu ofert kredytowych.

Pożyczka, kredyt gotówkowy, to nie jedyna możliwość, aby sfinansować wydatki. Bardzo często zapominamy, że mając zdolność kredytową możemy skorzystać z limitu w koncie. Jest to bardzo często zdecydowanie tańsza forma pożyczenia pieniędzy, tym bardziej, że płacimy tylko za kwotę wykorzystanego limitu oraz okres czasu, w którym faktycznie z takiej pożyczki korzystamy. W przypadku pożyczki czy kredytu gotówkowego, płacimy niezależnie od tego czy skorzystamy z całej pożyczki czy tylko z jej części.

Obecnie maksymalne nominalne roczne oprocentowanie kredytu wynosi 9,50% (podstawowe stopy procentowe NBP). Rzeczywiste oprocentowanie kredytu może jednak wynieść dwa lub nawet i trzy razy więcej. A rrso pożyczki pozabankowej to nawet i 70%, a krótkoterminowe pożyczki i rrso na poziomie 1200% wcale nie należą do rzadkości.

Przegląd kredytów gotówkowych – sprawdź również, który z banków oferuje kredyty i pożyczki gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach.

To jest tylko Twoja decyzja o kredycie

Każdą decyzję o pożyczce lub kredycie należy podejmować „na chłodno”, bez zbędnych emocji. Musi to być decyzja racjonalna.

Na przykład przed świętami, banki udzielają pożyczki gotówkowe w bardzo dużych ilościach, firmy pożyczkowe reklamują pożyczki gotówkowe świąteczne. Wydaje się, że wszystko jest jak nie za darmo, to na pewno bardzo tanio.

Pożyczka gotówkowa za 0 zł„, „kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem” kusi i skłania do skorzystania z oferty. Zadłużamy się w tym okresie znacznie powyżej naszych potrzeb i możliwości spłaty.

Zachowaj „chłodną głowę” i ewentualnie skorzystaj z kalkulatora. Porównaj ofertę z innymi na rynku. Promocyjny kredyt gotówkowy na święta może się okazać gorszą ofertą od standardowego kredytu gotówkowego w innym banku. Ładnie opakowana pożyczka świąteczna, nie świadczy o tym, że jest to dobry wybór, ale tylko to, że po prostu znowu daliśmy się nabrać.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok