Najszybszy kredyt gotówkowy

2024-03-13 – ostatnia aktualizacja

Najszybszy kredyt gotówkowy, to zapewne kredyt gotówkowy przez internet. Nie ma jednak co się spieszyć, bo i tak najważniejsza jest cena, którą zapłacimy za pożyczone pieniądze. Zamiast szukać szybkiego kredytu, należy skupić się na porównaniu ofert kredytowych.
najszybszy kredyt gotówkowy
Najszybszy kredyt gotówkowy. Źródło: kredytyporownywarka.pl

Kredyt gotówkowy lub pożyczka to nie jedyna możliwość, aby sfinansować wydatki. Bardzo często zapominamy, że mając zdolność kredytową możemy skorzystać z limitu w koncie. Jest to bardzo często zdecydowanie tańsza forma pożyczenia pieniędzy, tym bardziej, że płacimy tylko za kwotę wykorzystanego limitu oraz okres czasu, w którym faktycznie z takiej pożyczki korzystamy.

Ale jeżeli nie spłacamy zadłużenia, to takie limity stają się bardzo drogim finansowaniem!

W przypadku pożyczki czy kredytu gotówkowego, płacimy niezależnie od tego czy skorzystamy z całej pożyczki czy tylko z jej części.

Obecnie maksymalne nominalne roczne oprocentowanie kredytu wynosi 19,00% (podstawowe stopy procentowe NBP). Rzeczywiste oprocentowanie kredytu może jednak jednak znacznie większe. A RRSO pożyczki pozabankowej to nawet i 70%, a krótkoterminowe pożyczki i rrso na poziomie 1000% wcale nie należą do rzadkości (ale oczywiście zależy to od kwoty pożyczki i czasu spłaty).

Przegląd kredytów gotówkowych – sprawdź również, który z banków oferuje najszybszy kredyt gotówkowy. Najczęściej jest to kredyt lub pożyczka gotówkowa przez aplikację mobilną lub online.

Najszybszy kredyt gotówkowy nie musi być tani

Każdą decyzję o pożyczce lub kredycie należy podejmować „na chłodno”, bez zbędnych emocji. Musi to być decyzja racjonalna.

Na przykład przed świętami, banki udzielają dużo pożyczek gotówkowych, podobnie zresztą firmy pożyczkowe. Wydaje się, że wszystko jest jak nie za darmo, to na pewno bardzo tanio.

Pożyczka gotówkowa za 0 zł„, „kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem” kusi i skłania do skorzystania z oferty. Zadłużamy się w tym okresie znacznie powyżej naszych potrzeb i możliwości spłaty.

Zachowaj „chłodną głowę” i ewentualnie skorzystaj z kalkulatora. Porównaj ofertę z innymi na rynku. Promocje na kredyty gotówkowe, na święta mogą się w rzeczywistości okazać gorszymi ofertami od standardowego kredytu gotówkowego w innym banku. Ładnie opakowana pożyczka świąteczna, nie świadczy o tym, że jest to dobry wybór, ale tylko to, że po prostu znowu daliśmy się nabrać.

Nawet najszybszy kredyt gotówkowy nie gwarantuje, że będzie on tani. Zawsze należy porównać przynajmniej dwie oferty – czy szybki kredyt gotówkowy zaoferowany przez Twój bank, będzie tańszy niż w innym banku?

Jaki jest najszybszy kredyt gotówkowy?

Nie ma jednego, który można wskazać obiektywnie. Ale z pewnością najszybszy kredyt gotówkowy to taki, który można otrzymać w ciągu kilku godzin, maksymalnie w 1 dzień.

W tym celu należy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy online lub mobilny. Oczywiście, że należy przygotować i dołączyć do wniosku niezbędne dokumenty. Po poprawnie złożonym wniosku następuje jego analiza i wydanie decyzji kredytowej.

Do najszybszych kredytów gotówkowych należą:

  • kredyty udzielane przez banki online: pieniądze można otrzymać nawet w ciągu kilku godzin od momentu złożenia wniosku,
  • kredyty i pożyczki gotówkowe udzielane przez aplikacje mobilne w banku, w którym posiadamy konto osobiste lub poprzez zainstalowanie takiej aplikacji, jeżeli bank oferuje taką możliwość. Na przykład pożyczka gotówkowa mobilna w Reiffeisen Bank.Aby otrzymać najszybszy kredyt gotówkowy, należy spełnić następujące warunki:
  • mieć ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych,
  • przygotować udokumentowane źródło dochodu, co ma przełożenie na ocenę zdolności kredytowej,
  • wymagana jest dobra historia kredytowa w BIK.

Najszybszy kredyt gotówkowy?

1. Wyszukaj bank, gdzie można złożyć wniosek o kredyt online. Cały proces wnioskowania zajmuje mniej czasu niż wnioski składane w placówce banku.
2. Przygotuje niezbędne dokumenty: zaczynając na dokumencie tożsamości, a kończąc na zaświadczeniu o zarobkach od pracodawcy. Brak któregoś z dokumentów spowoduje opóźnienie w rozpatrzeniu wniosku o kredyt.

Czy najszybszy kredyt gotówkowy online jest najkorzystniejszy? Rozpatrując jakikolwiek kredyt gotówkowy należy porównać oferty, a wcześniej zwrócić uwagę na całkowite koszty kredytowe, w tym również odsetki (oprocentowanie nominalne), prowizję i inne koszty kredytowe.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok