Najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy jest w banku

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy jest w bankuNajlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy jest w banku… Nie ma innej możliwości odpowiedzi na to pytanie, jak tylko porównanie ofert bankowych. Różne wartości kredytu, różne rankingi.

Bank musi dokonać analizę zdolności kredytowej oraz jednocześnie dokonać ocenę ryzyka kredytowego, aby ocenić „wartość klienta”. Wysokość przyznanych punktów decyduje o tym, jaką ofertę kredytu zaproponuje bank klientowi. Oczywiście jest tu prosta zasada: lepsza ocena, lepsze warunki kredytu. Banki bardzo często podają informację, że „decyzja kredytowa i [dodatkowe warunki, jeżeli jest to kredyt promocyjny] uzależnione są od wyniku INDYWIDUALNEGO badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego„. I to wszystko. Dlatego dla każdego, indywidualnie, najlepszy bank będzie inny.

Jak zatem znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy? Należy oczywiście porównać oferty banków. Porównanie kredytów gotówkowych można zrobić na kilka sposobów, np. samodzielnie zbierając oferty bankowe lub korzystając z udostępnionej poniżej listy banków i kredytów gotówkowych.

Porównywarka kredytowa

Jest to wyszukiwarka, jak i kalkulator kredytów gotówkowych, ponieważ umożliwia wyliczenie i porównanie raty kredytowych. Jest to tylko orientacyjne, ponieważ wysokość raty i samej oferty bankowe zależy od wyliczonej przez bank zdolności kredytowej. Ale pomaga w określeniu, jaką kwotę comiesięcznie należy będzie przeznaczyć na regulowane zobowiązania.

Bez porównania ofert bankowych, nie znajdziemy odpowiedzi na pytanie nie tylko jaki jest najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy, ale i kredyt konsolidacyjny 60 tys zł czy kredyt hipoteczny.

Porównanie można zrobić według kosztów całkowitych kredytu oraz rrso. Pozwala to stworzenie rankingu kredytów gotówkowych, a tym samym ułatwia zdecydowanie wybór korzystnego kredytu.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok