10 komentarze “Najlepsza pożyczka pozabankowa w 2021 roku”

 1. Najlepsza pożyczka pozabankowa 2022. Reklama

  w 2022 r…. Jakby nie patrzeć, to wszędzie są najlepsze. Zwłaszcza najlepsze są reklamy w sieci:

  Możesz mądrzej pożyczać online (? tego nie wyjaśniają). Od 3000 do 60000 zł. Nawet na 7 lat (jeżeli ktoś pożyczy 60 tys. zł na 7 lat w parabanku z oprocentowaniem 14% to odda więcej 34 449,66 zł! i to są tylko odsetki!). Ścinaj raty wydłużając okres spłaty (i płać więcej odsetek…). Darmowy zwrot do 60 dni (pocztą czy kurierem?).

  ‎Pożyczka bez sprawdzania BIKu – Wypłata nawet w 15 minut. Wyślij wniosek w 1 min (jeżeli wniosek wysyłany jest przez 1 minutę, to chyba ktoś ma bardzo słabe łącza internetowe) i pożycz do 50 000 zł. Bez zbędnych formalności i ukrytych opłat (a gdzie te opłaty mieliby ukryć?). Pierwsza pożyczka za darmo (ale chyba nie 50 tys. zł). Wniosek wypełnisz w 3 min (o, tu jest zmiana – wypełniasz w 3 minuty, a wysyłasz w 1 minutę). Niewiele formalności (na pewno?). Od 100 do 50 000 zł.

  ‎Kredyty konsolidacyjne (w prywatnej firmie pożyczkowej?) na spłatę chwilówek i pożyczek pozabankowych i bankowych (jeżeli ktoś zaciąga pożyczkę w firmie pożyczkowej, aby spłacić pożyczki bankowe, to… brak słów). Poczuj komfort spłacania jednej niższej raty dopasowanej do Twoich możliwości (ale z większymi odsetkami). Kredyty do 300 tys. zł (to zabezpieczenie musi być prawdopodobnie na ruchomości, albo kilku).

 2. Należy się jednak zgodzić, że wybór pożyczek w instytucjach pożyczkowych nie robi już takiego wrażenie jak kiedyś i wybór jest faktycznie ograniczony. Co najwyżej więcej parabanków pojawiło się, jeżeli chodzi o pożyczki na raty.

 3. No chyba się nie pożyczka po to aby wziąść udział w konkursie. Lepiej jest już kupić lotka w sklepie.

 4. Nie ma już dobrych pozyczek za darmo. Kiedyś to był wybór w promocjach za darmo, za 0 zł… A jeszcze pamiętam konkursy, kiedy się pożyczało pieniądze i oddawało w terminie…

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok