Kujawsko-pomorskie. Kredyty, pożyczki

Kredyty gotówkowe, mieszkaniowe i konsolidacyjne. Pożyczki pozabankowe w firmach pożyczkowych – również przez internet. Przegląd miejscowości w województwie Kujawsko-pomorskim, w których można sprawdzić produkty finansowe. Na wybranych podstronach serwisu można również zamieścić wpis reklamowy.

Kujawsko-pomorskie. Kredyty, pożyczki

Kredyt gotówkowy 120000 zł i tani kredyt?

Kredyt gotówkowy na 120000 zł i jednocześnie jak najtańszy? Jak można wybrać bank, w którym złożymy wniosek o kredyt gotówkowy na 120000 zł? Możliwości jest kilka. Jednym z najbardziej popularnych jest kalkulator kredytów gotówkowych, dostępny poniżej.

Jest to narzędzie bardzo proste w zastosowaniu, a jednocześnie dające szybki przegląd zgromadzonych propozycji w bankach. Wpisując wysokość kredytu gotówkowego oraz okres kredytowania otrzymujemy listę kredytów oraz banków, do których można wysyłać wniosek lub skontaktować się wypełniając formularz online.

Kalkulator nie służy do tego, aby dokładnie wyliczyć raty kredytowe, ale jedynie do ich oszacowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć swój własny ranking kredytów gotówkowych i wybrać najbardziej korzystny. Wystarczy wybrać np. trzy banki i na podstawie informacji o kosztach całkowitych ułożyć ranking najtańszego kredytu gotówkowego.

Tani kredyt gotówkowy 120000 zł

Zanim skorzystasz z oferty kredytowej porównaj banki, właśnie po to, aby wybrać tę tańszą ofertę. Jeżeli takim kryterium jest cena, to należy zwrócić uwagę na całkowity koszt (wszystkie koszty związane z kredytem, m.in.: odsetki i prowizja).

Każdy bank ma obowiązek dokładanie sprawdzić zdolność i wiarygodność kredytową – im jest ona lepsza, tym oczywiście lepsza oferta kredytowa. Dlatego decydując się na tak wysoki kredyt, należy się do niego dobrze przygotować i poprawić np. zdolność kredytową. Można na przykład spłacić jakiś kredyt lub pożyczkę, zlikwidować kartę kredytową, zamknąć limit w koncie lub zwiększyć dochody.

Czy wiesz, że bank może udzielić kredytu gotówkowego stałym klientom banków, bez konieczności przedstawiania przez nich zaświadczeń o dochodach? Kwota kredytu nie może jednak przekraczać 6- lub 12-krotności przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw. Jeżeli bank działa jako dostawca zewnętrzny (np. Alior Bank), to również można wnioskować o kredyt bez zaświadczeń.

Tzw. kredyt gotówkowy bez zaświadczeń może być udzielany również nowym klientom banku do wysokości przeciętnego wynagrodzenia. Ale jednak w tym przypadku należy być przygotowanym na to, że bank zażąda przedstawienia zaświadczenia o otrzymywanych dochodach lub w przypadku emerytów i rencistów odcinka emerytury lub renty.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok