Kredyty Zakopane: gotówkowe, mieszkaniowe i konsolidacyjne

Kredyty Zakopane: przegląd kredytów i pożyczek bankowych – gotówkowe, hipoteczne (mieszkaniowe) i konsolidacyjne. W serwisie sprawdzisz zestawienie banków, możliwość skontaktowania się online z wybranymi bankami, jak również – w przypadku niektórych kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych – wysłania wniosku kredytowego przez internet.

kredyty Zakopane

Dużo spraw załatwisz przez internet – bez konieczności wychodzenia z domu i jeżdżenia po bankach w Zakopanem. Jeżeli nie masz czasu, albo i ochoty wychodzić z domu, to sprawdź najnowsze propozycje kredytowe:

  • pożyczki i kredyty gotówkowe – lista banków znajduje się poniżej,
  • kredyty konsolidacyjne – możliwość „połączenia” innych zobowiązań bankowych w jeden kredyt, aby nie tylko skonsolidować kredyty, ale również obniżyć wysokość raty,
  • kredyty hipoteczne – z przeznaczeniem na zakup nieruchomości: domu, mieszkania lub działki budowlanej.

Pożyczki niebankowe gotówkowe w firmach pożyczkowych internetowych, są dostępne TUTAJ.

Zakopane kredyty i pożyczki gotówkowe

Nie tylko kredyt gotówkowy w banku w Zakopanem. Można wybrać dowolny bank i skontaktować się w sprawie kredytu. Nie musisz dzwonić, bo to doradca z banku do Ciebie przedzwoni. W przypadku kredytu gotówkowego przez internet, przedstawiciel banku również do Ciebie przedzwoni.

Tani kredyt? Warto negocjować warunki kredytowe, zwłaszcza oprocentowanie, jeżeli przyniesie to pozytywny skutek, w postaci obniżki kosztów kredytowych.

Banki bardzo często w zamian za obniżenie oprocentowania kredytu gotówkowego lub prowizji, oferują produkty dodatkowe, np. założenie konta bankowego, karty kredytowe. Można z nich skorzystać, ale należy pamiętać, aby przeanalizować czy przypadkiem całkowity koszt kredytu, pomimo obniżki kosztów kredytowych, nie wzrośnie.

Kredyty konsolidacyjny Zakopane

Trudności finansowe, np. obniżka dochodów lub zwiększone wydatki, mogą spowodować, że będziesz miał duże trudności w regulowaniu rat kredytowych. Warto wówczas zapytać w banku czy jest możliwość „wakacji kredytowych”, czyli zawieszenia na pewien okres czasu (najczęściej 1-3 miesięcy) spłacania rat.

Jest to rozwiązanie w sytuacji, kiedy masz tylko jeden kredyt do spłaty. Wówczas można nawet podpisać aneks do umowy i wydłużyć czas kredytowania, aby obniżyć ratę.

Natomiast, kiedy takich kredytów i pożyczek do spłaty jest kilka, to już należałoby wziąć pod uwagę kredyt konsolidacyjny. Również dzięki wydłużeniu czasu spłaty można znacznie obniżyć ratę i poprawić zdolność kredytową. Minus takiego rozwiązania? Mniejsza rata, to oczywiście dłuższy czas spłaty kredyty, co oznacza, że koszt odsetek będzie większy i wzrasta wysokość całkowitego zadłużenia.

Banki Zakopane

Sprawdź poniżej placówki i oddziały bankowe w Zakopanem.

Bank Pocztowy S.A.
Krupówki 20
18 546 14 62

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Chramcówki 33
22 893 40 00

Credit Agricole Bank Polska S.A. – Placówka Bankowa
Aleja 3 Maja 23
71 354 90 09

ING Bank Śląski Oddział w Zakopanem
Jagiellońska 23
801 222 222

mBank S.A.
Krupówki 30
801 300 800

Podhalański Bank Spółdzielczy w Zakopanem
Tadeusza Kościuszki 2
18 201 48 25

Zakopane Oddział Partnerski Santander Consumer Bank
Kościeliska 2A
71 358 99 09

Bank Pekao S.A.
Krupówki 19
18 202 57 10

PKO Bank Polski S.A. – Oddział 1 w Zakopanem
Krupówki 71
18 202 50 00

Santander Bank Polska S.A.
Tadeusza Kościuszki 17C
71 19 999

Aktualizacja: styczeń 2022.

Kredyty i pożyczki bankowe. Pozostałe miejscowości:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok