Pożyczki konsolidacyjne bankowe na skonsolidowanie kredytów

Pożyczki konsolidacyjne bankowe na skonsolidowanie kredytów w bankach. Jeżeli chcesz połączyć zobowiązania kredytowe zaciągnięte w bankach w jeden kredyt, sprawdź co banki mają do zaproponowania. Przez internet i tradycyjnie.

Jest kilka powodów, dlaczego warto rozważyć skonsolidowanie kredytów i skorzystanie w tym celu z kredytu konsolidacyjnego. Podstawowe zalety takiego rozwiązania?

1. Zredukowanie liczby spłacanych zobowiązań bankowych do niezbędnego minimum.
2. Zamiast kilku rat będziesz spłacał tylko jedną, raz w miesiącu.
3. Bardzo często banki umożliwiają wyboru dnia miesiąca spłaty, tak, aby np. termin wypadał 2-3 dni po wpłynięciu wynagrodzenia na konto.
4. Nowa rata może być zdecydowanie niższa od sumy rat konsolidowanych zobowiązań, dzięki wydłużeniu czasu kredytowania.
5. Poprawa płynności finansowej, a dzięki czemu więcej środków pozostanie do Twojej dyspozycji.
6. Oferta kredytów konsolidacyjnych jest bardzo często znacznie atrakcyjniejsza od podobnych kredytów gotówkowych (np. niższe oprocentowanie czy brak prowizji kredytowej).
7. Dodatkowa gotówka na dowolny cel (np. spłata pożyczek niebankowych) w ramach kredytu konsolidacyjnego.
8. Skonsolidować można różne kredyty i pożyczki bankowe. Najczęściej są to kredyty i pożyczki gotówkowe, karty kredytowe, debety w kontach. Niektóre z banków dopuszczają również konsolidację kredytów samochodowych, ratalnych czy mieszkaniowych.

Jeżeli zdecydujemy się skorzystać z propozycji konsolidacyjnej w banku, to należy w miarę możliwości, porównać przedstawione warunki kredytowe. Pozwoli to przede wszystkim wybrać tańszy produkt bankowy.

Uwaga! Pożyczki konsolidacyjne bardzo często dają możliwość skonsolidowania (zamknięcia i zlikwidowania) limitów w kontach i zadłużenie w kartach kredytowych. Jeżeli stopy procentowe są na wysokim poziomie, a tym samym i oprocentowanie kredytów, to te dwa produkty kredytowe – niespłacane – generują wysokie koszty odsetkowe.
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok