Kredyty hipoteczne na mieszkanie

Kredyty hipoteczne na mieszkanie porównanie banków. Zapoznaj się nie tylko z propozycjami banków i kredytów na zakup mieszkania, ale także z ekspertami, którzy pomogą taki kredyt wyszukać.

kredyty hipoteczne na mieszkanie

Zamierzasz kupić mieszkanie w Bełchatowie, Szczecinie, w Białymstoku lub innym dowolnym mieście ? To pierwszym i podstawowym krokiem powinno być sprawdzenie zdolności kredytowej, aby wiedzieć jakie mieszkanie możesz szukać.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to wymagany wkład własny, który obecnie (2020) wynosi 20%.

Oferty bankowe możemy wyszukać samodzielnie. Należy tylko przejść się po bankach i pozbierać oferty bankowe. Jeżeli szukamy np. kredyt hipoteczny na 250 tys zł na 25 lat, to mając zebrane oferty oraz wyliczone rrso, to można ustalić ranking kredytów, a tym samym wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Kredyty hipoteczne na mieszkanie kalkulator

Kredyty hipoteczne na mieszkanie można między innymi wyszukać z kalkulatorem kredytowym. Kalkulator kredytów hipotecznych przede wszystkim jednak pomaga w oszacowaniu rat kredytowych. Wpisując parametry kredytu, np. kredyt hipoteczny 150 tys zł na 30 lat, oszacujemy raty kredytowe. Są to wyliczenia orientacyjne.

Kredyty hipoteczne na mieszkanie pośrednik finansowy

Pośrednik finansowy, to bardzo dobry kierunek podczas szukania korzystnego kredytu hipotecznego. I czy to ma być kredyt hipoteczny na 70 tys zł czy kredyt mieszkaniowy na 150 tys zł, warto się spotkać z ekspertem finansowym. Jest to darmowe spotkanie, na którym specjalista nie tylko porówna dla nas oferty kredytów hipotecznych. Dodatkowo obliczy naszą zdolność kredytową, i odpowie na wiele pytań dotyczących kredytów hipotecznych (np. na temat ubezpieczenia kredytu hipotecznego).

Kredyt hipoteczny nie koniecznie musi być przeznaczony na zakup nieruchomości. Można go przeznaczyć również na remont/modernizację lub wykończenie generalny domu czy mieszkania. A kwota kredytu hipotecznego 50 tys zł, 60 tys zł na taki cel czasami może być zbyt mała. Na co jeszcze można przeznaczyć kredyt hipoteczny? Np. na zakup działki budowlane, przebudowę lub rozbudowę domu jednorodzinnego czy nawet na adaptację pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne. Jak widać są to przede wszystkim cele mieszkaniowe.

Więcej na temat kredytów hipotecznych znajdziesz w artykule: Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny?
Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok