Kredyty gotówkowe 80 tys zł

Kredyty gotówkowe 80 tys złKredyty gotówkowe 80 tys zł w banku? A może lepiej wziąć pożyczkę gotówkową na 80 tys. zł z dowolnym celem? Zapoznaj się propozycjami banków.

Gdzie po taki kredyt gotówkowy? Bez odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej, nie mamy większych szans na uzyskanie takiego kredytu. A poza tym konieczne jest zapoznanie się podstawową propozycją banków, która zmienia się nawet co kilka miesięcy…

Czy wiesz, że przyznawalność kredytów w bankach dla konsumentów nie przekracza 30%?

Ubiegając się o kredyt gotówkowy należy mieć odpowiednią zdolność kredytową oraz wiarygodność kredytową, co wpływa na ocenę scoringową.

Nie masz żadnej historii kredytowej? Uzyskanie kredytu na 80 tys. zł może być problemem.

Kredyt gotówkowy to kilka niezbędnych formalności, np.: udokumentowania źródeł przychodu, umowa pracy, itp.

Jeżeli mamy odpowiednią zdolność kredytową i mamy duże szanse na uzyskanie kredytu, to należy porównać propozycje banków, aby wybrać jak najkorzystniejszy.

Raty kredyty gotówkowe 80 tys zł porównanie

Ile wyniesie rata kredytowa w zależności od długości kredytowania? Poniżej znajduje się szacunkowe wyliczenia rat kredytowych. Kredyty gotówkowe 80 tys zł:

  • 5 lat – 1626 zł;
  • 6 lat – 1403 zł;
  • 7 lat – 1245 zł;
  • 8 lat – 1157 zł;
  • 9 lat – 1083 zł;
  • 10 lat -1012 zł;

Oczywiście jest to tylko symulacja rat kredytowych. Ile faktycznie wyniesie rata kredytowa będzie zależeć i od oferty kredytowej banku, jak i… od nas samych. Tak. Im lepszą ocenę scoringową otrzymamy w banku, tym na lepszy kredyt w wysokości 80 tys zł możemy liczyć. Poza tym koszt kredytu będzie zależeć także od wyboru rat, płatności raty czy wypłaty kredytu.

A co w przypadku, jeżeli mamy kilka kredytów na kwotę 80 tys. zł. Wówczas warto jest zastanowić się na kredytem konsolidacyjnym na 80 tys. zł, aby „połączyć” kredyty w jedno zobowiązanie.