Kredyty gotówkowe 30 tys zł: nowe propozycje kredytów!

Kredyty gotówkowe 30 tys złKredyty gotówkowe 30 tys zł w banku. Porównanie kredytów gotówkowych na 30 tys. zł. W którym banku po kredyt lub pożyczkę gotówkową w wysokości 30 tys. zł?

Konieczne jest zawsze porównanie kredytów gotówkowych w bankach, aby wybrać najlepszą opcję kredytową. Koszty kredytu zależeć będą nie tylko od samej oferty bankowej, ale także długości kredytowania.

Szacunkowe wyliczenia rat kredytu gotówkowego na 30 tys zł w banku:

  • 3 lata – 927 zł,
  • 4 lata – 719 zł,
  • 5 lat – 594 zł,
  • 6 lat – 511 zł,
  • 7 lat – 452 zł,
  • 8 lat – 408 zł.

Wyliczenia rat są oczywiście szacunkowe. Wysokość raty w konkretny banku zależy nie tylko od długości kredytowania, ale także od daty wypłaty kredytu, płatności pierwszej raty oraz od oceny zdolności i wiarygodności klienta.

Kredyty gotówkowe 30 tys zł w banku

Poniżej znajdują się propozycje banków, z którymi można się skontaktować się w sprawie kredytu na 30 tys. zł. Banki i Kredyty Gotówkowe 30 tys zł:

Kredyt gotówkowy to kredyt konsumpcyjny, zwany także pożyczką gotówkową. Środki z kredytu są wypłacane przez bank na konto bankowe klienta lub w postaci gotówki. Najczęściej kredyty gotówkowe do 30 tys. zł udzielane są bez poręczycieli. Nie są wymagane również dodatkowe zabezpieczenia.

Aby znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy na 30 tys zł należy zwrócić uwagę na RRSO kredytu, która określa rzeczywisty koszt kredytu. RRSO prezentuje koszt kredytu w ujęciu procentowym i zawiera wszystkie koszty (odsetki, prowizja, ubezpieczenie, itp.), które kredytobiorca ponosi w związku z kredytem.

Przykład reprezentatywny kredytu gotówkowego na 30 tys zł na 4 lata:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 8,29%. Całkowity kwota kredytu 30 tys zł. Okres spłaty: 48 miesięcy. Całkowity koszt kredytu (raty równe): 5 090 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 35 090,52 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15 maj 2021 roku.

Pamiętajmy, że im dłuższy będzie czas spłaty takiego kredytu gotówkowe na 30 tys. zł, to oczywiście taki kredyt musi być droższy: więcej odsetek od kredytu przyjdzie nam zapłacić. Ale jeżeli nieodpowiednio dobierzemy wysokość raty kredytowej – będzie zbyt wysoka – to w niedalekiej przyszłości możemy mieć problemy z ich regulowaniem. A nie ma przecież sensu już za kilka miesięcy szukać banku z opcją konsolidacji zobowiązań.

Powyżej zapoznaliśmy się z propozycjami banków oraz Kredyty Gotówkowe 30 tys zł. A jeżeli nie interesuje Ciebie, aż tak wysoki kredyt, a chcesz skorzystać z kalkulatora, aby oszacować raty, to sprawdź porównanie Kredyt gotówkowy 6000 zł 4 lata.

Dodaj komentarz

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok