Kredyt na zakup mieszkania 50 tys zł w banku. W jakim banku po taki kredyt? Ile wyniesie rata kredytowa? Skontaktować się z bankiem czy wybrać pośrednika finansowego?

Kredyt na zakup mieszkania 50 tys złNie jest to duży kredyt, oczywiście jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne, niemniej jednak nie zwalnia to nas od porównania kredytów w bankach. O ile zależy nam na korzystnym kredycie.

Zanim bank zdecyduje o tym, czy udzieli tobie kredytu na zakup mieszkania, z pewnością sprawdzi czy masz:

Jeżeli nie masz 20% wkładu własnego, to banki umożliwiają również sfinansowanie zakupu nieruchomości kredytem hipoteczny z 10% wkładem własnym. Brakująca kwota wkładu własnego jest przez banki ubezpieczana, pokrywany przez klienta.

Ale to nie są oczywiście wszystkie koszty które poniesiemy w związku z zakupem mieszkania. To między innymi: podatek od czynności cywilnoprawnych z tytułu nabycia nieruchomości, opłaty notarialne, niekiedy również prowizja dla biura nieruchomości.

Wyliczenie rat kredytowych (szacunkowe): kredyt na zakup mieszkania 50 tys zł. Wartość mieszkania: 62500 zł.

Kredyt na zakup mieszkania 50 tys zł banki i pośrednicy

Nie wiesz jaki kredyt na zakup mieszkanie wybrać? Z jakim bankiem się skontaktować? Możesz umówić się na darmowe spotkanie z pośrednikiem finansowym.

Zanim zdecydujesz się na kredyt na zakup mieszkania musisz oszacować budżet, którym dysponujesz na zakup mieszkania. Skontaktuj się z bankiem lub pośrednikiem finansowym, aby oszacować twoją zdolność kredytową. Jeżeli wiesz, że masz zdolność kredytową i wiarygodność kredytową, to możesz dopiero zacząć szukać odpowiedniego mieszkania.


Przeczytaj również:
Kredyt gotówkowy 50 tys zł
Kredyt gotówkowy 50 tys zł na 10 lat
Konsolidacja kredytu 50 tys zł