Strona główna / Kredyty hipoteczne / Kredyt na zakup mieszkania 30-40 tys zł

Kredyt na zakup mieszkania 30-40 tys zł

Kredyt na zakup mieszkania 30 tys zł 40 tys złKredyt na zakup mieszkania 30-40 tys zł to „niewielka” suma pieniędzy dla banku w przypadku zakupu nieruchomości. Może się nawet okazać, że trudno będzie znaleźć bank, w którym taką propozycję kredytową znajdziemy…

Każdy bank ustala minimalną wysokość kredytu hipotecznego i przeważnie jest to ok. 50 tys. zł.

Jeżeli nie mamy innych dodatkowych zobowiązań kredytowych i dochody ok. 1500 zł netto („na rękę”), to możemy dostać w banku ok. 50 tys zł. A jeżeli mamy inne zobowiązania kredytowe, to może ich nie podawać we wniosku albo zawyżyć dochody? Nie warto tego robić, bo bank z łatwością to sprawdzić. A podanie nieprawdziwych informacji, może zostać potraktowane jako próba wyłudzenia kredytu.

Jeżeli potrzebny jest kredyt na zakup mieszkania 30 tys zł lub 40 tys zł, to w wyszukaniu banku pomoże nam pośrednik finansowy, którego można wybrać poniżej.

Więcej informacji dotyczących kredytów hipotecznych znajdziesz w artykule: „Co to jest kredyt hipoteczny?

A co w przypadku, kiedy chcemy kupić garaż lub działkę budowlaną lub rekreacyjną, a której wartość jest mniejsza niż 30 tys. zł? To w takich przypadkach pozostaje wyszukanie kredytu lub pożyczki gotówkowej na 30 tys. zł.


Wyszukiwania związane z postem: Kredyt hipoteczny 30 tys zł na 10 lat, kredyt hipoteczny 40 tys zł na 10 lat.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok