Kredyt na mieszkanie 50 tys złKredyt na mieszkanie 50 tys zł? Przegląd banków, gdzie można złożyć wniosek o kredyt na zakup mieszkania, jeżeli brakuje nam tylko 50 tys. zł. Porównanie i wyliczenia rat kredytowych (szacunkowe) w bankach.

Kredyt na mieszkanie w wysokości 50 tys. zł to nie jest wysoki kredyt, jeżeli bierzemy pod uwagę kredyty hipoteczne. Nie mniej jednak ważne jest, aby wybrać taki bank, w którym taki kredyt jest tani.

Kredyt hipoteczny na 50 tys zł, to w większości banków dolna granica kredytu hipotecznego (górnej nie ma – zależy od zdolności kredytowej). W jakim banku pożyczyć?

Na początku sprawdź szacunkowe wyliczenia rat kredytowych w zależności od wybranego okresu kredytowania. Kredyt na mieszkanie 50 tys zł.

Kredyt na mieszkanie 50 tys zł banki i pośrednicy

Powyższy kalkulator ma na celu ułatwienie w oszacowaniu rat kredytowych i dopasowania jej do naszych możliwości finansowych. Jeżeli chcemy skontaktować się ze specjalistami w segmencie kredytów hipotecznych, to można wybrać z poniższej listy banki lub znanych i sprawdzonych na rynku pośredników finansowych.

Najczęściej wymagane dokumenty przy kredycie mieszkaniowym:

Pamiętaj o tym, że zawsze należy porównać kredyty mieszkaniowe, niezależnie od tego czy robisz to samodzielnie czy korzystasz z usług pośredników finansowych. Jest to zobowiązanie na długie lata i na znaczą kwotę. To TY będziesz przez kilkanaście lub kilkadziesiąt miesięcy regulował zobowiązanie.


Jeżeli potrzebujesz kredyt konsolidacyjny, to sprawdź kredyty konsolidacyjne do 100 tys. zł.