Kredyt na mieszkanie 170 tys zł

2023-11-16 – ostatnia aktualizacja

Kredyt na mieszkanie 170 tys złKredyt na mieszkanie 170 tys zł? W jakim banku złożyć wniosek o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania w wysokości 170 tys. zł? Sprawdź porównanie i listy banków.

Nie tylko złożenie wniosku o kredyt hipoteczny, ale wybór banku, w którym wniosek złożymy, musi być przemyślany. Taki kredyt zaciągamy nie na 2-3 lata, ale znacznie dłużej. Przy wyborze kredytu hipotecznego możemy posłużyć się wyszukiwarką kredytów hipotecznych. Przede wszystkim pozwala na oszacowanie raty kredytowej oraz umówienie się na spotkanie w banku lub ekspertem kredytowym.

Najlepiej jest jednak umówić się z pośrednikiem finansowym lub doradcą bankowym w sprawie kredytu na zakup mieszkania. Pośrednik finansowy nie tylko sprawdzi naszą zdolność kredytową, ale i przedstawi porównanie kredytów z kilku banków.

Oblicz ratę kredytu hipotecznego na mieszkanie 170 tys zł.

Kredyt na mieszkanie 170 tys zł banki i pośrednicy

Obliczenie raty kredytu hipotecznego pozwala sprawdzić, czy nie będzie to zbyt duże obciążenie finansowe każdego miesiąca przez wiele lat. Poniżej można wybrać pośrednika finansowego lub bank, u którego dowiemy się więcej szczegółów na temat konkretnego kredytu na mieszkanie.

Kredyt hipoteczny to kredyt zabezpieczeniem którego jest nieruchomość – wpis hipoteki do księgi wieczystej na rzecz banku. Ale to nie jedyne zabezpieczenie, które banki mogą oczekiwać od kredytobiorcy. Może to być:

  • ubezpieczenie na życie, od utraty pracy, od braku zdolności do wykonywania pracy,
  • ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych,
  • zabezpieczenie w postaci zastawu rejestrowanego,
  • poręczenie,
  • ubezpieczenie niskiego wkładu własnego (jeżeli wkład własny jest poniżej 20%),
  • ubezpieczenie pomostowe.

Chcesz wiedzieć więcej, jaki jest wymagany wkład własny przy kredycie na 170 tys. zł , czy masz zdolność kredytową lub sprawdzić porównanie kredytów hipotecznych na 150 tys zł? Wystarczy umówić się z pośrednikiem finansowym lub bankiem.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok