Kredyt na mieszkanie 150 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt na mieszkanie 150 tys zł? Gdzie po taki kredyt? Z jakim bankiem skontaktować się w sprawie takiego kredytu? Sprawdź najnowsze porównanie kredytów i banków.

Jeżeli nie masz czasu na długotrwałe poszukiwania banków, to możesz skorzystać z wyszukiwarki kredytowej. Wystarczy zaznaczyć określone kryteria szukania i otrzymamy aktualne propozycje kredytów hipotecznych. Jeżeli zainteresuje Ciebie bank lub dany kredyt, to wystarczy kliknąć „wyślij wniosek”, i zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Wystarczy wypełnić go i poczekać na telefon ze strony pośrednika finansowego lub ze strony banku.

Ważne jest, aby zapytać się o wszystkie szczegóły lub umówić się na spotkanie. Dodatkowo wyszukiwarka pozwala na oszacowanie rat w zależności od wysokości kredytu i okresu kredytowania.

Kredyt na mieszkanie 150 tys zł banki i pośrednicy

Chcesz wiedzieć więcej na temat kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? Chcesz zapoznać się z porównaniem kredytów hipotecznych na 150 tys. zł? Wystarczy skontaktować się z jednym z poniższych pośredników finansowych lub z wybranym bankiem.

Pamiętaj, że w reklamach banków znajdziesz często wyeksponowaną informację o niskim oprocentowaniu. Nie to jest najważniejsze. Powinniśmy zwrócić uwagę, porównując kredyty na mieszkania 150 tys zł i nie tylko, na następujące elementy:

  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) – im jest niższe, tym kredyt jest tańszy,
  • wysokość prowizji, marży, opłaty przygotowawczej,
  • ubezpieczenie niskiego wkładu własnego,
  • ubezpieczenie pomostowe,
  • możliwość skorzystania z innych produktów (i ich koszt) np. konto bankowe, karta kredytowa, w zamian za obniżkę marży czy oprocentowania. Należy policzyć czy jest to opłacalne i czy kredyt w ogólnym rozrachunku będzie tańszy,
  • warunki wcześniejszej spłaty kredytu,
  • system spłat (raty równe lub malejące),
  • koszt wyceny nieruchomości,
  • całkowity koszt kredytu.

Pamiętaj! Kredyt na mieszkania w wysokości 150 tys zł, to kredyt na dużą kwotę. Niezależni od tego na jak długi okres czasu pożyczasz pieniądze. Powinna to być przemyślana decyzja i zaplanowana w budżecie domowym na długi okres czasu.

Jeżeli mieszkasz w Pile, to wybór pośredników oraz ekspertów finansowych znajdziesz w temacie kredyt hipoteczny PIŁA.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok