Kredyt na 10 tys. zł gotówkowy

Kredyt na 10 tys. zł gotówkowy w banku? Poniżej zapoznasz się z najnowszym przeglądem dostępnych kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach z dogodnym okresem spłaty i na atrakcyjnych warunkach. Zwróć uwagę, że w niektórych bankach, kredyt na 10 tys. zł otrzymasz również przez internet – bez wychodzenia z domu.

kredyt na 10 tys. zł gotówkowy

Kredyt gotówkowy na 10 tys. zł znajdziesz praktycznie w każdym banku, a duże różnorodność propozycji sprawia, że nie tylko można wybrać taniej, ale również szybko i przy ograniczonych formalnościach. Niezależnie od tego na jaki wybór się zdecydujesz, online czy standardowo, to konieczne jest porównanie ofert kredytowych uwzględniając ich cenę.

Poniżej, w pierwszym kroku, zapoznaj się z listą najnowszych propozycji banków w segmencie kredytów gotówkowych. Z wybranym można skontaktować się wysyłając formularz kontaktowy. Przedstawiciel banku przedzwoni do Ciebie i w rozmowie telefonicznej zapozna Ciebie z propozycją.

Kredyt na 10 tys. zł przez internet

Kredyt na 10 tys. zł przez internet jest możliwy jest tak naprawdę w każdym banku. Rozwiązanie takie jednak, może funkcjonować całkowicie inaczej w poszczególnych instytucjach, np. kredyt jest oferowany wyłącznie dla „swoich” klientów, a środki niekoniecznie otrzymasz szybciej, niż w tradycyjny sposób.

Na pewno taki sposób wnioskowania jest dużo wygodniejszy, a niekiedy może być tańszy. Nie ma co jednak przesądzać czy będzie znacznie taniej czy podobnie, bez porównania kosztów całkowitych, a to można zrobić dopiero po zapoznaniu się z ofertą.

W każdym bądź razie, kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu, to kilka pozytywnych aspektów:

 • przeważnie nie ma konieczności posiadanie (lub zakładania) konta w banku, w którym wnioskujesz się o kredyt,
 • weryfikacja tożsamości odbywa się przeważnie poprzez wysłanie 1 grosza na rachunek banku lub poprzez funkcję AIS,
 • potwierdzenie dochodów – banki, które działają jako instytucje TTP i korzystają z funkcja AIS bardzo szybko sprawdzą dochody. Zdarza się również, że dokumenty należy przesłać internetowo,
 • podpisanie umowy – online, dostarczona kurierem, w placówce bankowej.
Account Information Service (AIS) jest nowym typem usługi, który pozwala informować o stanie wielu rachunków bankowych, dzięki czemu klienci uzyskują dużo łatwiejszy wgląd w stan swoich finansów w wielu bankach. Więcej w tym temacie przeczytasz w artykule: Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach.

Obecnie szybkie pożyczki gotówkowe znajdziesz m.in.:

Kredyt d0 30 tys. zł przez internet w Santander Bank

kredyt na 10 tys. zł gotówkowy w Santander Bank

 • Kwota kredytu od 5 tys. do 30 tys. zł,
 • Spłata kredytu może być rozłożona nawet na 120 rat,
 • Możliwość skorzystania z wakacji kredytowych, promocji z prowizją 3,20%,
 • Wypłata gotówki nawet w 1 dzień,
 • Minimalne formalności.

Kredyt gotówkowy w Santander Bank bez konieczności zakładania konta w 3 krokach:

 • należy wypełnić krótki formularz kontaktowy,
 • doradca oddzwoni o wybranej przez Ciebie porze i będziesz mógł porozmawiać o szczegółach,
 • podać dane do wniosku i zaakceptować ustalone warunki,
 • pieniądze z kredytu zostaną przelane na Twoje konto lub odbierzesz gotówkę w oddziale.

Pożyczka gotówkowa na 10 tys. zł w firmach pożyczkowych

Propozycje pożyczek gotówkowy w firmach pożyczkowych internetowych, również pozwalają na uzyskanie tak wysokiej kwoty. Oczywiście ma to miejsce w przypadku pożyczek ratalnych z uwzględnieniem (podobnie zresztą, jak w banku) zdolności kredytowej klienta

Rozpatrywanie wniosków w firmach pożyczkowych:

 • odbywa się w większości automatycznie,
 • niekiedy firmy rezygnują z zaświadczeń i wymagają oświadczenia o wysokości uzyskiwanych dochodów lub wyciągu z rachunku bankowego np. za ostatnie 3 miesiące,
 • przy weryfikacji wniosków pożyczkodawcy korzystają z aplikacji, które umożliwiają wydanie szybkiej decyzji w sprawie pożyczki.

Korzystając z pożyczek w firmach pożyczkowych, należy jednak liczyć się z tym, że przy takiej samej wysokości pożyczki i z jednakowym czasie spłaty (oraz przy jednakowych ratach) całkowity koszt zobowiązania będzie dużo wyższy niż wybierając produkt bankowy.

Sprawdź pożyczki pozabankowe na raty w internecie.

Kredyt 10 tys. zł wymagania

Są one podobne, jak przy każdym innym kredycie. Aby otrzymać kredyt gotówkowy w banku należy wykazać się odpowiednio wysoką zdolnością kredytową i pozytywną historią kredytową w BIK.

Do wyliczania zdolności banki biorą pod uwagę przede wszystkim uzyskiwane dochody i wydatki (związane z utrzymaniem gospodarstwa domowego i spłatę innych zobowiązań), ale również wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, statu mieszkaniowy czy rodzinny.

Ocena wiarygodności kredytowej nie kończy się zazwyczaj na BIK-u, ale sprawdzane są bazy KRD, ERIF, BIG Infomonitor i KBIG. O ile negatywna historia kredytowa w BIK nie wyklucza możliwości uzyskania pożyczki w firmie pożyczkowej (w banku TAK), to wpis w jakiejkolwiek tzw. bazie dłużników przekreśla szanse na uzyskanie finansowania.

Ile wyniesie rata kredytowa dla kredytu na 10 tys. zł?

Na początku należałoby się zastanowić, od czego zależy jej wysokość? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że propozycje kredytowe, które znajdziesz w bankach są bardzo różne. To, po pierwsze. Oznacza to, że w jednym banku koszt kredytowy (i tym samym cena kredytu) będzie większy, a w innym mniejszy.

Banki biorą również pod uwagę Twoją ocenę kredytową, która ma bezpośredni wpływa na zaproponowane warunki, na jakich zostanie udzielony kredyt. Jeżeli korzystasz z kalkulatorów kredytowych, to żaden z nich nie uwzględnia, ani Twojej zdolności kredytowej, ani wiarygodności kredytowej.

Ostatnimi czynnikami, który decydują o wysokości raty jest czas kredytowania oraz rodzaj rat (malejące lub stałe).  Jeżeli jeszcze wspomnimy, że dzień wypłaty kredytu oraz data płatności rat również wpływa na wielkość miesięcznego zobowiązania (w niewielkim stopniu, ale zawsze), to jasno wynika, że korzystając z ogólnodostępnych narzędzi finansowych, wysokość raty można TYLKO oszacować.

Ile wyniesie szacunkowa rata kredytu na 10 tys. zł z uwzględnieniem czasu spłaty, zostało oszacowane poniżej, przyjmując spłatę kredytu w ratach stałych:

 • 4 lata – 237 zł-273 zł,
 • 5 lat – 195 zł-208 zł,
 • 6 lat – 168 zł-193 zł,
 • 7 lat – 148 zł-171 zł,
 • 8 lat – 133 zł-155 zł,
 • 9 lat – 122 zł – 142 zł.

2 komentarze do “Kredyt na 10 tys. zł gotówkowy”

 1. Nie wiem ile musisz zarabiać, aby dostać kredyt gotówkowy na 10 tys zł (bo to zależy od czasu spłaty), ale ja brałem kredyt na 20 tys. złotych i moje zarobki w wysokości 2745 zł netto miesięcznie wystarczyło. Nie miałem wcześniej żadnych innych kredytów.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok