Kredyt mieszkaniowy Kielce

2023-04-20 – ostatnia aktualizacja

Kredyt mieszkaniowy Kielce. Gdzie można znaleźć najlepsze kredyty na zakup mieszkania? Jaki bank w Kielcach dysponuje najlepszą ofertą kredytową? Jeżeli zamierzasz kupić mieszkanie na kredyt, to nie tylko konieczne jest zapoznanie się propozycjami kredytowymi, ale również ich porównanie.

kredyt mieszkaniowy Kielce banki pośrednicy finansowi

Sprawdzamy kredyt mieszkaniowy nie tylko w „naszym banku”, czyli tam gdzie mamy konto osobiste, ale również i w innych bankach. Przecież nie mamy żadnych gwarancji, że właśnie tutaj dostaniemy najtańszy kredyt na zakup mieszkania. Oferty są tak mocno zróżnicowane, że biorąc średni kredyt mieszkaniowy na 250 000 zł na 20 lat, różnice w kosztach całkowitych wynoszą nawet i kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Jak znaleźć kredyt mieszkaniowy w Kielcach? Możemy oczywiście samodzielnie odwiedzać placówki bankowe i zbierać oferty. Możemy również skorzystać z porównywarki kredytowej albo spotkać się z pośrednikiem finansowym, który zrobi to za nas. Lista pośredników finansowych w Kielcach jest dostępna poniżej (+ możliwość wysłania formularza kontaktowego).

Kredyt mieszkaniowy Kielce. Wyszukiwarka kredytów

Wyszukiwarka pozwala sprawdzić przede wszystkim, co oferują aktualnie banki w segmencie kredytów mieszkaniowych. Ale nie tylko, ponieważ jest to również symulacja rat kredytowych oraz możliwość skontaktowania się z bankami, których oferta nas najbardziej zainteresowała. Wystarczy wysłać formularz kontaktowy i doradca z banku lub wybrany pośrednik finansowy, skontaktuje się z nami telefonicznie.

Czy taka wyszukiwarka to jednocześnie ranking kredytów mieszkaniowych w Kielcach? Nie. Wyliczone raty zostały oparte na podstawie RRSO przykładów reprezentatywnych. Jest to zatem wyłącznie ich oszacowanie. Ranking kredytowy można stworzyć wyłącznie indywidualnie, pod konkretnego kredytobiorcę, ponieważ oferty kredytowe są właśnie indywidualne. Bank taką ofertę przedstawi dopiero po przeprowadzeniu analizy kredytowej, czyli między innymi po zbadaniu naszej zdolności i wiarygodności kredytowej.

ŻADNA zatem wyszukiwarka czy porównywarka kredytów mieszkaniowych tych czynników nie może uwzględnić, podobnie jaka wszelkiego rodzaju rankingi kredytowe.

Ale porównywarka umożliwia oczywiście sprawdzić czy rata kredytowa dla danego kredytu mieszkaniowego nie będzie zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Pośrednik finansowy w Kielcach i kredyt mieszkaniowy

Z pewnością większość osób, które zamierzają kupić mieszkanie i chcą skorzystać z kredytu mieszkaniowego korzystają z usług doradcy finansowego lub pośrednika finansowego.

Dobry pośrednik finansowy w Kielcach pomoże nie tylko wybrać najlepszą ofertę, dostosowaną do naszych konkretnych potrzeb, ale i oszacuje zdolność kredytową czy pomoże wypełnić wniosek kredytowy i przygotować dokumenty.

Z pewnością (podkreślmy to jeszcze raz) dobry specjalista w tej dziedzinie poprowadzi nas przez cały proces kredytowy i wyjaśni wszystkie wątpliwości i odpowie szczegółowo na pytania związane z finansowaniem zakupu mieszkania na kredyt.

Kontakt z wybranym pośrednikiem finansowym w Kielcach jest darmowy i można się z nim umówić w dowolnie wybranym terminie, wysyłając krótki formularz kontaktowy.

Ile kosztuje kredyt mieszkaniowy w Kielcach?

Najkrócej można by odpowiedzieć: różnie. Ponieważ konkretne propozycje zależą, jak już to zostało wspomniane powyżej, od oferty bankowej z uwzględnieniem oceny kredytowej. Ale oczywiście koszty całkowite można oszacować. I bez podawania nazw konkretnych banków można je wyliczyć dla kredytu hipotecznego na 260 000 zł na 25 lat (wkład własny wynosi 20% dla rat równych):

 • 98 tys. zł,
 • 130 tys. zł,
 • 135 tys. zł,
 • 142 tys. zł,
 • 148 tys. zł,
 • 154 tys. zł,
 • 165 tys. zł.

Różnica pomiędzy najtańszym kredytem mieszkaniowym, a najdroższym wynosi blisko 70 tys. zł. Rocznie można zaoszczędzilibyśmy prawie 3 tys. zł. Pamiętaj, że dobry pośrednik kredytowy w Kielcach przedstawi Tobie takie i jeszcze bardziej szczegółowe porównanie kredytowe.

Kredyt mieszkaniowy w Kielcach. Jakich kredytów, w jakiej wysokości szukamy?

Pytania dotyczące: kredyt mieszkaniowy Kielce + wysokość szukanego kredytu.

 • kredyt mieszkaniowy 260 tys zł Baranówek,
 • gdzie po kredyt na kupno mieszkania 460 tys zł Osiedle Jana Kochanowskiego,
 • korzystny kredyt mieszkaniowy 370 tys zł Szydłówek,
 • jaki kredyt mieszkaniowy 400000 zł Osiedle Związkowiec,
 • tani kredyt mieszkaniowy 200 000 zł Czarnów,
 • najlepszy kredyt mieszkaniowy w Kielcach na 350 tys zł Pod Dalnią,
 • atrakcyjny kredyt mieszkaniowy 220 000 zł Słoneczne Wzgórze,
 • banki kredyt mieszkaniowy 600 000 zł Śródmieście.

Kredyt mieszkaniowy w Gliwicach? Sprawdź tutaj: banki i pośrednicy finansowi.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok