Kredyt mieszkaniowy Katowice

Kredyt mieszkaniowy Katowice. Zamierzasz kupić mieszkanie i szukasz korzystnego kredytu mieszkaniowego? Najlepiej jest zatem sprawdzić jakie są aktualne propozycje kredytowe w bankach, a następnie porównać je. Nie musisz robić tego samodzielnie, również dobrze możesz skontaktować się ze specjalistą, który Tobie pomoże. Sprawdź pośredników i doradców kredytowych w Katowicach.

kredyt mieszkaniowy Katowice banki pośrednicy finansowi

Mogłoby się wydawać, że znalezienie odpowiedniego kredytu na zakup mieszkania, to szybka i prosta sprawa. Niestety, nie jest to tak łatwe, jak w przypadku kredytów gotówkowych.

Kredyt mieszkaniowy, to decyzja, która będzie miała wpływ na stan naszych domowych finansów przez długie lata. W przypadku kredytów gotówkowych pożyczamy na nie dłużej niż 5-7 lat. Kredyt mieszkaniowy w Katowicach, to nie tylko znacznie dłuższy okres kredytowania, wynoszący niekiedy i 35 lat, ale i znacznie większa kwota.

Wybór banków jest duży – ok. dwudziestu. Przypuszczalnie nie dysponujesz czasem i możliwościami, aby zebrać wszystkie oferty i je dokładnie przeanalizować. Dlatego najlepiej jest umówić się ze specjalistą, który w tym Tobie pomoże.

Pamiętaj, że nawet i niewielka różnica w oprocentowaniu kredytu czy w marży, to nawet i dziesiątki tysięcy złotych różnicy w całkowitych kosztach kredytowych! Kto inny, jak nie dobry pośrednik finansowy w Katowicach, zrobi taką analizę dla Ciebie za darmo?

Kredyt mieszkaniowy Katowice – szukanie z kalkulatorem

Kalkulator kredyt mieszkaniowy, czyli symulacja rat kredytu hipotecznego. Do tego przede wszystkim służy kalkulator – do wyliczenia orientacyjnego wysokości raty kredytu.

Możesz sprawdzić, ile taka rata wyniesie w zależności od podanych wartości (wystarczy wpisać okres kredytowania oraz wysokość kredytu). Jest to tylko symulacja rat kredytowych, ponieważ na indywidualną ofertę kredytową otrzymaną z banku, wpływa wiele czynników, między innymi zdolność i wiarygodność kredytowa klienta, a tego już ŻADEN kalkulator (nawet na stronie banku) nie bierze pod uwagę.

Niemniej jednak pozwala na szybkie oszacowanie rat kredytowych, sprawdzenie dostępnych propozycji kredytów mieszkaniowych oraz kontakt z wybranym bankiem.

Pośrednik finansowy w Katowicach i kredyt mieszkaniowy

Pośrednik lub doradca finansowy pomoże wyszukać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy, porównując propozycje kredytowe w wielu bankach w Katowicach. Jest to specjalista, który ma nie tylko odpowiednią wiedzę w temacie kredytów mieszkaniowych, ale i odpowiednie doświadczenie. Jeżeli więc szukasz jednocześnie kogoś, kto ma merytoryczną wiedzę dotyczącą kredytów hipotecznych, jak i również pomoże wyszukać odpowiedni kredyt, i dodatkowo odpowie na Twoje pytania dotyczące tego produktu, to należy umówić się z takim ekspertem w Katowicach.

W większości przypadków doradca finansowy czy pośrednik finansowy, to osoba niezależna, niepowiązana z żadnym bankiem (czym innym doradztwo kredytowe dotyczące konkretnego, jednego produktu).

Dobry i sprawdzony pośrednik finansowy w Katowicach poradzi Tobie, jaki kredyt wybrać przy Twojej zdolności kredytowej oraz sytuacji finansowej. Pośrednik finansowy rozpozna Twoje potrzeby, możliwości finansowe oraz oczekiwania.

Jeżeli zdecydujesz się na wybór banku, to pomoże nie tylko wypełnić wniosek kredytowy, ale i zgromadzić odpowiednie dokumenty, które będą potrzebne.

Spotkanie jest darmowe, w terminie przez nas ustalonym i nie zobowiązujące do skorzystania z przedstawionych propozycji.

Popularni pośrednicy finansowi w Katowicach kredyty mieszkaniowe

 • Expander Katowice

ul. Słowackiego 13,
40-093 Katowice

Poniedziałek – piątek: 09:00-19:00
Sobota: nieczynne.
Niedziela: nieczynne.

 • Notus Finanse

ul. Młyńska 23,
40-098 Katowice
Poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00

ul. Słowackiego 45,
40-093 Katowice
Poniedziałek – piątek 9:00 – 19:00

 • Open Finance

ul. al. Korfantego 2
40-004 Katowice

Kredyt mieszkaniowy w Katowicach. Czego szukamy?

Kredyt mieszkaniowy Katowice – z tą frazą jest wiele zapytań związanych z wysokością kredytu. Poniżej najczęstsze wyszukiwania w ostatnich tygodniach:

 • kredyty mieszkaniowe 140 tys. zł Bogucice,
 • mieszkanie na kredyt 320 tys. zł Osiedle Tysiąclecia,
 • gdzie po kredyt mieszkaniowy w Katowicach 280 000 zł Brynów-Osiedle Zgrzebnioka,
 • tani kredyt na mieszkanie 300 000 zł Zawodzie,
 • kredyt mieszkaniowy 260 tys zł Piotrowice-Ochojec,
 • bank kredyt mieszkaniowy 400 tys zł Śródmieście,
 • mieszkaniowy kredyt w banku 350000 zł Murcki,
 • jaki bank kredyt na mieszkanie 280 000 zł Os. Witosa,
 • zakup mieszkania na kredyt 340 tys zł Janów-Nikiszowiec.

Jeżeli mieszkasz w Olsztynie, to również sprawdzisz banki, kredyty i listę pośredników finansowych w Twoim mieście.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok