Kredyt mieszkaniowy Gliwice

Kredyt mieszkaniowy Gliwice. Jeżeli szukasz odpowiedniego kredytu na zakup mieszkania, to w serwisie sprawdzisz nie tylko listę banków, ale i umówisz się na spotkanie z pośrednikiem finansowym w Gliwicach.

kredyt mieszkaniowy Gliwice banki pośrednik finansowy

Samo wyszukanie kredytów mieszkaniowych czy wyselekcjonowanie banków jest sprawą najłatwiejszą i najszybszą. Zdecydowanie więcej czasu zajmuje pozbieranie ofert kredytowych i ich przeanalizowanie pod kątem ceny lub innych parametrów.

Banki, z którymi skontaktujemy się w sprawie kredytu znajdziemy np. korzystając z wyszukiwarki kredytów mieszkaniowych. Inną metodą jest spotkanie z pośrednikiem finansowym w Gliwicach (lista dostępnych pośredników znajdziesz poniżej).

Kredyt mieszkaniowy Gliwice oraz porównywarka kredytowa

Czy warto jest korzystać z porównywarki kredytów mieszkaniowych? Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że np. chcemy:

  • oszacować raty,
  • zapoznać się z propozycjami kredytowymi w bankach,
  • wysłać formularz kontaktowy do banku lub wybranego pośrednika finansowego z kontaktem w Gliwicach.

Do porównywarki należy wpisać wysokość kredytu mieszkaniowego (można również podać wartość nieruchomości) oraz określić czas spłaty kredytu. I… gotowe. Otrzymujemy listę banków, oszacowanie rat i możliwość wysłania formularza kontaktowego.

Pamiętaj o tym, że obecnie wymagany wkład własny wynosi 20% wartości kupowanej nieruchomości. Jeżeli Twoje oszczędności są poniżej 10%, to kredytu na zakup mieszkania nie otrzymasz. Wkład własny pomiędzy 10-20%? Niektóre z banków udzielą kredyt mieszkaniowy, ale będę wymagać wykupienia ubezpieczenia (ubezpieczenie tzw. niskiego wkładu własnego).

Pośrednik finansowy w Gliwice i kredyt mieszkaniowy

No właśnie. Pośrednik finansowy w Gliwicach odpowie nie tylko na pytania związane z wymaganym wkładem własnym, ale i również sprawdzi Twoją zdolność kredytową i przedstawi propozycje kredytowe uwzględniając Twoją obecną sytuacją finansową.

Kontaktując się z pośrednikiem w sprawie kredytu na zakup mieszkania, możesz (a nawet i powinieneś) pytać o wszystkie aspekty z tym związane. Na spotkanie umówisz się w terminie, który Tobie najbardziej odpowiada i jest oczywiście bezpłatne.

Kredyt mieszkaniowy w Gliwicach. Jakiego kredytu szukamy?

Wartość kredytu hipotecznego, to i „niewielkie” 50 tys. zł, ale i 500 tys. zł. Sprawdź: kredyt mieszkaniowy Gliwice – kredyt w jakiej wysokości?

  • najlepszy kredyt mieszkaniowy w Gliwicach 280 tys zł Zatorze,
  • gdzie po kredyt na kupno mieszkania 340 tys zł Stare Gliwice,
  • kredyt mieszkaniowy 500 tys zł Śródmieście,
  • zakup mieszkania na kredyt 220 tys zł Łabędy,
  • banki kredyt mieszkaniowy 180 tys. zł Bojków,
  • jaki kredyt mieszkaniowy 250 tys. zł Ligota Zabrska,
  • tani kredyt mieszkaniowy 320 tys zł Obrońców Pokoju.

A jeżeli nie mieszkasz w Gliwicach, a szukasz kontaktu z pośrednikiem finansowym w Bytomiu? To TUTAJ również możesz wysłać formularz szybkiego kontaktu.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok