Kredyt mieszkaniowy 80 tys zł

2022-03-09 – ostatnia aktualizacja

Kredyt mieszkaniowy 80 tys złKredyt mieszkaniowy 80 tys zł? W jakim banku skorzystać z takiego kredytu mieszkaniowego? Skorzystaj z wyszukiwarki i porównywarki kredytów mieszkaniowych, aby znaleźć bank i oszacować wysokość rat kredytu.

80 tys zł kredytu potrzebnych na zakup mieszkania, to nie jest duży kredyt w segmencie kredytów mieszkaniowych. Nie oznacza to jednak wcale, że możemy wybrać jakikolwiek bank. Nie. Jak w przypadku każdego kredytu, wymagane jest porównanie ofert kredytowych.

Można to zrobić z poniższym kalkulatorem lub kontaktując się z pośrednikiem finansowym. W obu przypadkach jest to usługa darmowa.

Kredyt na mieszkanie 80 tys zł banki i pośrednicy

Poniżej została zaprezentowana lista pośredników finansowych oraz niektórych banków, z którymi skontaktujemy się, jeżeli mamy pytania dotyczące kredytów na mieszkanie w wysokości 80 tys. zł.

Jakimi zarobkami musimy dysponować, aby uzyskać kredyt mieszkaniowy 80 tys zł?

Aby ubiegać się o kredyt na zakup mieszkania należy mieć zdolność kredytową, która jest uzależniona między innymi od uzyskiwanych dochodów. Bank musi upewnić się, że będzie ciebie stać na spłatę kredytu i utrzymanie się. Poza dochodami brana jest pod uwagę historia kredytowa, koszty utrzymania oraz rodzaj umowy o pracę oraz jej staż.

Najprostszym sposobem na wyliczenie na jak duży kredyt mieszkaniowy możesz liczyć jest pomnożenie dochodu miesięcznego razy 80. Przy zarobkach na poziomie 1000 zł netto miesięcznie możesz otrzymać ok. 80 tys zł.

O tym na jaki kredyt możesz liczyć, zależy także od nieruchomości jaką zamierzasz kupić, a warunki kredytu mieszkaniowego zależą dodatkowo od oferty konkretnego banku.

Nie szukasz kredytu mieszkaniowego? Potrzebny jest kredyt gotówkowy na dużą kwotę? Sprawdź np. kredyt gotówkowy porównanie 40000 zł.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok