Kredyt mieszkaniowy 230 tys zł

2023-11-17 – ostatnia aktualizacja

Kredyt mieszkaniowy 230 tys zł w banku. Gdzie po kredyt na zakup mieszkania na 230 tys. zł? Przegląd banków, symulacja rat oraz pośrednicy finansowi, którzy mogą pomóc w wyszukaniu banku.

Najważniejsze przy porównywaniu kredytów mieszkaniowych, ale także i pozostałych kredytów, jest porównanie kosztów całkowitych. To Ty z Twoich pieniędzy będziesz spłacać ratę kapitałowo-odsetkową.

Kredyty hipoteczne na 230 tys zł mogą zostać przeznaczone np. na zakup:

  • mieszkania,
  • domu,
  • działki budowlanej, garażu

To także kredyt na budowę, remont, modernizację czy rozbudowę nieruchomości. Dodatkowo niektóre banki pozwalają spłacić kredyt hipoteczny zaciągnięty w innym banku.

Przeważnie jest to kredyt na sfinansowanie zakupu nieruchomości do 80-90% jej wartości , po zabezpieczeniu części kwoty kredytu. Okres kredytowania przeważnie do 30 lat, oprocentowanie stałe z wyborem rat równych lub malejących.

Sprawdź raty kredytowe: kredyt mieszkaniowy na 230 tys. zł.

Gdzie po kredyt mieszkaniowy 230 tys zł

Nie wiesz w jakim banku wziąć taki kredyt? To w takim razie skontaktuj się z pośrednikiem finansowym, którzy pomoże dokonać wyboru.

Pośrednik nie pobiera prowizji od klienta, a wynagrodzenie otrzymuje tylko i wyłącznie od banki i to tylko po uruchomieniu kredytu.

Pamiętaj, że nie ma najlepszego kredytu hipotecznego dla każdego. Bank może stworzyć najlepszy kredyt hipoteczny dla wyselekcjonowanej grupy klientów. A później stworzyć Ranking 10 Najlepszych Kredytów Hipotecznych. Oczywiście będzie to BANK NR 1.

Pośrednicy finansowi znają praktycznie większość ofert i mają odpowiednie narzędzia do porównywania banków i przedstawieniu klientowi atrakcyjnej oferty.

Kredyt mieszkaniowy 230 tys zł

Przykład reprezentatywny:

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 5,09%.
Oprocentowanie roczne zmienne: 4,57%.
Całkowita kwota kredytu: 230 423 zł.
Okres spłaty: 24 lat (288 rat).
Równa rata do czasu uprawomocnienia wpisu hipoteki – 1 318,87 zł (po uprawomocnienia się wpisu hipoteki po okresie 6-m-cy wysokość raty wynosi 1 194,36 zł).
Całkowita kwota do zapłaty: 356 546,34 zł.
Całkowity koszt kredytu: 126 123,34 zł.
Kalkulacja na dzień 1 grudnia 2021 r.

Co to jest całkowity koszt kredytu oraz całkowita kwota kredytu – przeczytaj TUTAJ.

Serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie. Nie gromadzi, nie przetwarza danych osobowych. Więcej
ok